האם בקרוב יהיו טיסות ישירות שינחתו ליד הציון באומן?

בעקבות ביקורו של שר הפנים הרב אריה דרעי בנתב"ג ובחברת אל על • מנכ״ל אל-על לשר דרעי: ״אנו מתכננים בראש השנה טיסות ישירות לאומן"

 • 13 שנה חכינו! מעמד תפילה היסטורי ביום הפורים עצמו בערב שבת אחר חצות, למסירת שמות >>

  תוכן מקודם

 • עת רצון: העבירו שמות לתפילה הנערכת בקבר מרדכי ואסתר

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

לראשונה נחיתות באומן? שר הפנים אריה דרעי קיים הבוקר סיור עם בכירי משרדו בנמל התעופה בן גוריון. במסגרת הביקור נפגש השר דרעי עם מנכ״ל חברת אל-על דוד מיימון ובכירי החברה. המנכ״ל מימון הציג בפני השר את הישגי החברה מבחינה בינלאומית וכן את האימון הרב לה זוכה החברה מבחינת הציבור.
בנושא זה ציין המנכ״ל את הדאגה למגזר החרדי וסיפר לשר דרעי, כי הוא נמצא במגעים עם ראש עריית אומן שבאוקראינה להכשיר את שדה התעופה בעיר להמראות ונחיתות מטוסי אל-על. במידה והתכנית תצא לפועל, זו תהיה בשורה גדולה לעשרות האלפים הטסים לציונו של רבי נחמן מברסלב בראש השנה.
כיום, נאלצים עשרות האלפים לנחות בשדה התעופה בקייב או באודסה ולהטלטל עם מזוודותיהם במשך שעות בדרכים המשובשות עד לעיר אומן. ״נחיתת מטוסי אל-על בעיר אומן עצמה תביא להקלה גדולה להמונים״, אמר השר דרעי ושאל האם שדה התעופה העירוני כשיר לקלוט את מאות הטיסות. המנכ״ל השיב כי ניתן להיערך לכך באמצעות ביתנים מיוחדים שיוצבו שם למעבר מהיר של ההמונים.
השר דרעי ברך את המנכ״ל על היוזמה הברוכה ועל השירות המקצועי של החברה.
כמו כן, השר נפגש עם הנהלת מרכז ההגירה והאוכלוסין בשדה, ועמד מקרוב על השירות המתקדם וההיערכות המיוחדת בזמני שיא, כמו ערבי חגים וחודשי הקיץ.
בהמשך ביקר השר באולם מקבלי הפנים והשתתף בישיבת הנהלה מיוחדת של רשות שדה התעופה שנערכה לכבודו. בישיבה זו ונחשף לגידול החד מידי שנה של תנועת הנכנסים והיוצאים בשדה התעופה בן גוריון ולעובדה כי מספר התיירים הנכנסים לישראל נותר קבוע ולא גדל.

photo_2016-05-03_13-14-47-1 photo_2016-05-03_13-14-54

photo_2016-05-03_13-14-52 photo_2016-05-03_13-14-58 photo_2016-05-03_13-15-00

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן