בצל החקירה: השר דרעי במכתב רווי אמונה

כחודש ימים לאחר פרסום דבר החקירה המתנהלת נגדו, השר במכתב לנציגי ש"ס "תמשיכו בפעילותכם הברוכה ביתר שאת וביתר עוז, לא תיפול רוחכם חלילה"

ימים לא קלים עוברים על יו"ר תנועת ש"ס השר הרב אריה דרעי, דיבורים ודיווחים בכלי התקשורת אודות חקירה אינם עושים טוב לאף אדם בייחוד לאדם במעמדו כראש תנועה ושר בכיר בממשלה, החקירה בינתיים מתנהלת סביבו והקרובים לו נחקרו, הוא עצמו טרם נחקר ואף הבהיר כי אינו מודע לנושא החקירה.

הערב, כחודש ימים מאז פרוץ הפרשה, דרעי מפרסם מכתב מיוחד לנציגי ש"ס ברחבי הארץ, בו הוא מפגין אמונה וביטחון בהשי"ת כי הכל לטובה וכי הוא מבקש מהם שלא לשנות משגרת יומם ולהמשיך לפעול למען הכלל "אני פונה ומפציר אישית לכל אחד מכם אנא תמשיכו בפעילותכם הברוכה ביתר שאת וביתר עוז, לא תיפול רוחכם חלילה" פותח השר את מכתבו.

הוא ממשיך "אני מבטיח לכם בעזרת השם שהכל יגמר לטובה וכמו שזה התחיל בהפתעה כך זה ייגמר, אני מתפלל שזה יהיה בקרוב". הוא אף לא מטיל דופי בהתנהלות גורמי החקירה "אני סמוך ובטוח שכל מי שעוסק בחקירה הזו עושה את עבודתו באמונה ובמהרה הכל יתבהר ויתברר, אני בטוח בזה, לכן אני ממשיך עם כל הצוות בלשכתי לעבוד כרגיל".

דרעי חותם את המכתב "זה מה שאני מבקש ממכם אחים אהובים אל תתייחסו לפרסומים כאלה ואחרים ואל תתעסקו בזה, בסוף הכל יתבהר ותבינו למה אני סמוך ובטוח שהכל טוב".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן