ברוך דיין האמת: הרב אלעזר גולדברג ז"ל

בליל שב"ק הלך לעולמו הרב אלעזר גולדברג ז"ל, מרח' יהודית בירושלים. בעל חנות השלטים והחותמות הידועה: "שילוח", לאחר שהזדכך ביסורים קשים ומרים, וקיבלם באהבה.

ברוך דיין האמת: בליל שבת הלך לעולמו הרב אלעזר גולדברג ז"ל, תושב רחוב יהודית בירושלים, הידוע כבעל חנות השלטים והחותמות הידועה: "שילוח" בשכונת מחנה יהודה בירושלים, זאת לאחר שהזדכך בייסורים קשים ומרים וקיבלם באהבה, והוא בן 72 שנים בפטירתו.
הרב אלעזר גולדברג ז''ל
המנוח ז"ל נולד בירושלים בי"ב אייר תש"ד לאביו רבי יצחק זאב גולדברג-ידלר ז"ל ולאמו מרת מרים דבורה ע"ה.
היה מתלמידי בעל ה'דבר חיים' מנדבורנה זצוק"ל ואצל בנו בעל ה'באר יעקב' מנדבורנה זצוק"ל, ואצל בניו ממשיכי שושלתא דדהווא כ"ק מרנן האדמו"רים שליט"א כל חייו עבד את בוראו באמת ובתמים וניהל את החנות 'שילוח' שמתחת ביתו – שם שירת את לקוחותיו בנאמנות עשרות בשנים, לפני כארבע שנים מסר את ניהול החנות לבניו.
החנות עסקה בחריטה ידנית של לוחיות זיכרון לבתי כנסת, חותמות למשרדים פרטיים וממשלתיים ושילוט כללי. כל העבודה נעשתה אז בעבודת יד ובעמל כפיים של המנוח ז"ל. בשנת 86' כשהעסק כבר הפך לעסק משפחתי הוכנסו לחברה מחרטות ממוחשבות, ורובוטיקה מתקדמת שהייתה אז ייחודית בארץ, במשך השנים עם המשך הצמיחה של העסק, הוכנסו לעבודה מכנות חריטה ממוחשבות נוספות וציוד מודרני חדיש, אשר בעזרתו גדל העסק והתפתח.

היה איש רודצ"וח רחום ומוקיר רבנן ותלמידהון. סבל ייסורים קשים במשך שנים רבות, אך קיבלם באהבה ובדומיה והאיר פנים לכל אחד ואחד, ביום חמישי האחרון הוא הובהל לביה"ח הדסה עין כרם בירושלים ולדאבון כל מכריו אוהביו ובני משפחתו הוא החזיר בליל שבת את נשמתו לבוראו, הותיר אחריו דור ישרים מבורך, בנים וצאצאים הממשיכים את דרכו.

הלוויתו התקיימה אתמול בלילה מוצאי שבת בשעה 00:00 מבית הלוויות שמגר להר המנוחות שם נטמן.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *