אם אתם מחזיקים בתואר אקדמי, דוברי אנגלית ברמת שפת אם ומסוגלים להקליד 40 מילים בדקה, כדאי שתבדקו את המשרה הבאה אותה מפרסמת חברת גוגל עבור פרוייקט המכוניות האוטונומיות שלה

רוצים להיות מפעילי מכונית אוטונומית? אם אתם מחזיקים בתואר אקדמי, דוברי אנגלית ברמת שפת אם ומסוגלים להקליד 40 מילים בדקה, יש לכם סיכוי להתקבל לעבודה הנחשקת בחברת גוגל העולמית.

בפרסום החברה נכתב: "אנחנו מחפשים מומחי בטיחות המעוניינים להפוך לחלק מפרויקט המכונית האוטונומית של גוגל". על המועמדים להיות מוכנים להפעיל את הרכב האוטונומי של גוגל במשך שש עד שמונה שעות ביום, חמישה ימים בשבוע, תוך שהם אוספים במהלך הנסיעה נתונים באופנים שונים.

"מקצוענות, איכפתיות ואחריות אישית נדרשות בכל זמן", דורשים בגוגל, ומוסיפים כי הצוות הקיים העוסק בפיתוח המכונית האוטונומית, מאופיין בהקפדה יוצאת דופן על בטיחות, וכי הם מצפים מכל אחד מהעובדים החדשים להתאים עצמו לכך.

בין מאפייני התפקיד הנוספים: עבודה עצמאית או בקבוצות של 2 עד 10, יצירת דו"חות שיועברו בעל פה או בכתב למנהלי הפרויקט מדי יום ונכונות לעזוב את הבית לנסיעות ארוכות, שיימשכו עד כחודש ימים.

בין דרישות התפקיד שמפרסמת גוגל: תואר אקדמי, יכולת התבטאות ותקשורת מצויינות, לרבות יכולת כתיבה והקלדה עד 40 מילים בדקה, רישיון נהיגה ללא עבירות וללא עבר פלילי. לסיום, כדאי לקחת בחשבון כי צוות הפיתוח ממוקם בפניקס, אריזונה.