חברת אינטל סוגרת את מפעל הייצור בירושלים

המפעל בירושלים ייסגר עד סוף השנה, ועובדים בודדים ממנו יפוטרו • את שאר העובדים יעבירו למפעל החברה בעיר קריית גת

אינטל סוגרת את מפעל הייצור בירושלים עד סוף השנה ומניידת את כ-170 העובדים בו למפעל בקריית גת. מדובר בעובדי הייצור במפעל, ובודדים מהם יפוטרו.

הצעד נעשה במסגרת תוכנית הצמצומים שעליה הוחלט במטה העולמי של אינטל בארה"ב. במסגרת תוכנית זו החברה תצמצם 12% ממצבת העובדים בעולם ועל-פי הערכות מאות עובדים בישראל.

קרא בנושא:
אינטל ישראל מפטרת עובדים • מה יעלה בגורל העובדים החרדים?

מאינטל ישראל נמסר בתגובה: "אינטל ממשיכה להאיץ את האבולוציה שלה מחברת מחשבים לחברה שמניעה את הענן ומיליארדי התקני מחשוב חכמים ומקושרים. לשם כך פועלת אינטל להגדיל את ההשקעות שלה בתחומים בעלי פוטנציאל צמיחה גבוה ולאחד אתרי פעילות כדי להפוך לחברה ליעילה, גמישה ורווחית יותר. החברה החליטה לפיכך לרכז את פעילות הקדם-זיווד שלה במספר אתרים מצומצם, וכתוצאה מכך מתכננת לחדול מפעילות זו באתר בירושלים עד סוף השנה הנוכחית".

"אנו מחויבים לעזור לכל העובדים שיושפעו מהמהלך בתקופת המעבר הזו, ולרובם המוחלט נציע תפקידים אחרים באינטל, בעיקר במפעל בקריית גת. רוב עובדי אינטל ירושלים ימשיכו לעבוד כרגיל במרכז הפיתוח ולא יושפעו מהמעבר הזה".

2 תגובות

השבת תובעת עלבונה
זכור לכולנו כשאינטל פתח את שעריה וחיללו השבת בריש גלי למרות תחנוניה של בד"ץ העדה החרדית, לא רצו לסגור מרצון, כעת סוגרים את המפעל בכפייה.

חזק נחמן

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן