יִהְיֶה הָאוֹת הַזֶּה • כינוס ענק לאלפי אוהדי ובוגרי ישיבת חוג חתם סופר

הכינוס שיתקיים באולם סמינר גור ברחוב חזו"א בבני ברק הוא ראשון וייחודי מסוגו מאז פטירתו של גאב"ד חוג חתם סופר זצ"ל, ויעמוד בסימן "קודש הילולים" • לפני כשלוש שנים הוקמה הישיבה מחדש ישיבת חתם סופר עם צוות חדש.

 בשבוע הבא יום שני כ"ב סיוון יומא דהילולא של כ"ק גאב"ד חוג חתם סופר רבי יצחק שלמה אונגר זצ"ל, יתקיים אי"ה כינוס ענק לאלפי ידידי ובוגרי ישיבת חוג חתם סופר בראשותו של ממשיך דרכו כ"ק האדמו"ר מחוג חתם סופר שליט"א

יצחק שלמה אונגר ז''ל

הכינוס הענק שיערך באולם סמינר גור ברחוב חזו"א בבני ברק הוא ראשון וייחודי מסוגו מאז פטירתו של גאב"ד חוג חתם סופר זצ"ל, ויעמוד בסימן "קודש הילולים". הכינוס יאחד את כלל האוהדים, ידידי ובוגרי הישיבה הקדושה – שצפויים להגיע במיוחד מכל רחבי הארץ לכבד ולהוקיר את זכרו הטהור של רבינו זי"ע שקומם מאפר אלפי משפחות של יהדות הונגריה המפוארת שרובה נכחדה בשואה האיומה.

בחצר הקודש חוג חתם סופר מציינים כי לקראת הכינוס הייחודי, במהלכו ישא את המשא המרכזי אדמו"ר מחוג חתם סופר, נשלחו הזמנות לכלל התלמידים והבוגרים והם מצידם הבטיחו את השתתפותם כשהם מבקשים בכך להביע את הוקרתם והערכתם למען הישיבה שהיתה מפעל חייו של רבינו זי"ע.

בהנהלת המוסדות מציינים את העובדה שלפני כשלוש שנים הוקמה הישיבה מחדש ישיבת חתם סופר עם צוות חדש של רמי"ם ומשגיחים מהשורה הראשונה בעולם הישיבות החסידי בעיר התורה והחסידות, והעובדה שבעונת הרישום הנוכחית ישנה היענות מדהימה, ממחישה יותר מהכל את עבודת הקודש המסורה של הצוות בבחורי הישיבה ששמם נודע לתהילה וזו הסיבה שרבים מתפקדים על דלתות הישיבה להתקבל ללמוד שם בשנה הקרובה.

גאב''ד חתם סופר הרב יצחק שלמה אונגר זיע'''א

 

החל מיום שני בלילה ולמחרת ביום שלישי, יעלו המוני בית ישראל לציון הקדוש בבית העלמין שומרי שבת בבני ברק, שם הושלמו ההכנות לקליטת קהל ההמונים שיבוא להשתטח בציון שנודע כמקום המסוגל לישועות ורבים נושעו שם. במתחם תהיה הצללה מיוחדת וכמו"כ יוגש שתיה לכל אורך היום להשקות צמאי חסדיך.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *