העימות פרץ על רקע דבריו של סדן בפתח הישיבה כי "מה שנאמר עלי - זו עלילה", המנכ"ל ומנהל חברת החדשות התעקשו כי הדברים אכן נאמרו • פעילי ש"ס ובראשם ח"כ גואטה הפגינו מחוץ למשרדי "ערוץ 10" שם נערכה הישיבה ודרשו את התפטרותו של סדן

לאחר סערה ציבורית שנמשכה שבועות ארוכים בעקבות דבריו הבוטים והחריפים של רמי סדן שמונה על ידי רוה"מ בשבתו כשר התקשורת, לכהן כיו"ר דירקטוריון ערוץ 10, דברים שנאמרו בישיבת רקע יחד עם עובדי ומנהלי הערוץ טרם כניסתו לתפקיד, בגנות מגזרים וציבורים שונים במדינה ובראשם נגד סיעת ש"ס והעומד בראשה.

היום נכנס סדן באופן רישמי לתפקידו לאחר שבג"צ נמנע מהוצאת צו ביניים נגד המינוי ובכך נראה כי הגיעה לסיומה המחאה הציבורית והתקשורתית שניסתה לעורר ש"ס בקרב הציבור הרחב במטרה לסכל את המינוי.

בש"ס מבהירים כי למרות שעל פניו נראה כי מאבקם הציבורי נכשל, מכל מקום הם ממשיכים לדרוש את פיטוריו של סדן וימשיכו לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותם במטרה לסכל את המינוי.

במהלך כינוס ישיבת הדירקטוריון של "חדשות 10" היום בצהריים, כצעד שבא להעביר מסר כי המילה האחרונה בפרשה טרם נאמרה, הפגינו עשרות תומכי ופעילי תנועת ש"ס מחוץ ל"בית הוורד" – משרדי ערוץ 10 בגבעתיים, כאשר בהפגנה נטל חלק הח"כ הטרי והדומיננטי מאוד בפרשה, חבר הכנסת יגאל גואטה.

הפעילים אחזו בידיהם שלטים עליהם נכתבו מסרים בגנות הדברים הגזעניים שיוחסו למר סדן וכן דרשו להתנות את מינויו בבדיקת פוליגרף, זאת לאור הכחשותיו הנמרצות של סדן לאמירות המיוחסות לו, כאשר מנגד ניצבים עדויות המאשררות את ההתבטאויות, מכאלו שנכחו באותה ישיבה בה נאמרו לכאורה הדברים.

בפתח הישיבה אירעו חילופי מהלומות מילוליים בין יו"ר הדירקטוריון הנכנס למנכלי"ם ורשבסקי ויוכפז כאשר השניים הטיחו לעברו של סדן כי דבריו אכן נאמרו חרף הכחשותיו.

בישיבה היו מי שביקשו לקיים הצבעה מחודשת בנוגע לבחירת היו"ר.