אייכלר תוקף את גליק: "הרפורמים החדשים"

בראיון לתקשורת אמר אייכלר כי ח"כ גליק משתמש בחרדים כאמצעי בכדי לזכות בליגיטימציה בכלי התקשורת - "פתאום הרפורמים תומכים בו. זה מעשה פוליטי נבזי, הוא חייב לבקש סליחה מכל החרדים ומכל הרבנים״ קרא ח"כ אייכלר

 • יתמות עגולה: "בגיל 16 מצאתי את עצמי יתומה מאב ואם"

  תוכן מקודם

 • יש לך פרנסה ברווח? זה לא בשבילך!

  תוכן מקודם

 • שלא תדעו, אבל אם חלילה כן, אז כדאי שתדעו!

  תוכן מקודם

 • שטר הפרנסה יחתם עבורכם מחר ע"י גדולי הדור!

  תוכן מקודם

ח"כ אייכלר יצא יוצא בחריפות ותוקף את ח"כ יהודה גליק על האדרת הרפורמים המפתיעה שבאה מכיוונו כאשר כ'איש הר הבית' הוא אינו מוצא כל ענין בכותל המערבי ומבחינתו "הכותל אינו מקום קדוש" כלשונו. מבחינת החכי"ם החרדים גליק הגדיש את הסאה כאשר החליט לקחת צד במאבק היהדות החרדית מול ארגוני הרפורמים והתייצב לצידם.

בראיון שהעניק ל'קול חי' התבטא ח"כ אייכלר בתוך דבריו נגד 'הרפורמים החדשים' "שחלקם הולכים עם זקנים וכיפות. ולכן אני מקווה שתהיה הבנה, החרדים מאוחדים וביחד עם כולם, יש הסכמה על דיינים גם אם הם ציונים דתיים, העיקר שיהיו יראי שמים ויש כאלה", הוסיף.

כאן עבר אייכלר לתקוף באופן אישי את ח"כ יהודה גליק: "כשדיברתי על ה'רפורמים החדשים' התכוונתי ליהודה גליק שרוצה להכשיר את השרץ שלו, הוא עולה להר הבית וגורם לשפיכות דמים, ואחר כך מתייפייף לרפורמים. הוא עמד בכנסת ואמר דברי כפירה גמורים, 'לעקור את קדושת הכותל', הוא תומך בכל מיני אמריקאים והוא חושב שבגלל זה הוא יהפוך לאישיות מכובדת ומוערכת".

אייכלר יוצא נגד העובדה ש"גליק משתמש בשנאה לחרדים כדבר שמכשיר בשבילו לעלות להר הבית נגד גדולי הדור" ומבהיר כי "זה מעשה נבזי והוא עוד עושה זאת בחצי חיוך. אמרתי לו את זה: 'אל תשתמש בחרדים בכדי לקבל לגיטימציה בתקשורת'. פתאום הרפורמים תומכים בו. זה מעשה פוליטי נבזי, הוא חייב לבקש סליחה מכל החרדים ומכל הרבנים״

אייכלר הוסיף לסיום כי "מי שייצא נגד החרדים – יפגוש אותנו ונלחם נגדו בכל הכלים שיש ברשותנו".

בתגובה להאשמותיו החמורות של אייכלר אמר גליק: "לא תצליחו למשוך אותי בלשוני לריב עם אייכלר, לא באתי לכנסת לריב עם אף אחד".

הדס פרוש, פלאש 90

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו