דיווח: מנדנבליט יודיע השבוע על הבדיקה בעניינו של נתניהו

לאחר גל השמועות והספקולציות בנושא, נערכים במשטרה ובלשכת היועמ"ש להודיע באופן רשמי על הבדיקה בעניינו של רה"מ • במרכז הבדיקה: חשד להעברת כספים לאחד מבני משפחתו שלא לצורך פוליטי

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • מארז תנובה חגיגי עד הבית! תנובה מחלקת לכם מארזים שווים עד הבית. נכנסים, משחקים, ויכולים לזכות! למה אתם מחכים? שחקו עכשיו >>

  תוכן מקודם

לקראת שבוע דרמטי? לאחרהשמועות והספקולציות השונות בענין החשדות שנבדקים נגד ראש הממשלה, צפוי היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדנבליט, להודיע בשבוע בקרוב באופן רשמי על הבדיקה בעניינו.

בערוץ 2 דווח אמש כי בלשכת היועץ המשפטי מנדלבליט ובמטה הארצי של המשטרה נערכים לפרסם הודעה רשמית לגבי הבדיקה הנערכת בעניינו של נתניהו. מדובר בחשד להעברת כספים לאחד מבני משפחתו שלא למטרות פוליטיות.

גם אצל החוקרים הפרטים מעורפלים ובשלב זה הראיות שבידי המשטרה והפרקליטות מוגדרות גבוליות ואינן חד משמעיות . ייתכן שדווקא בגלל זה תידרש מעבר לחקירה מלאה ולו כדי להפריך או לבסס את החשדות הנבדקים.

כזכור, במהלך ביקורו של ראש הממשלה בשבוע שעבר באפריקה, הוא אמר בשיחה לעיתונאים המתלווים אליו: "זה דבר שחוזר על עצמו. בכל פעם שאני יוצא לביקור היסטורי בחו"ל, אנחנו שומעים על חקירות. אלה שטויות".

יום קודם לכן נחשף ב'הארץ' כי חקירה פלילית חדשה מתנהלת בימים האחרונים נגד ראש הממשלה בחשדות חמורים – שאינם קשורים לפרשת המעונות, או לפרשת מימרן.

עוד בנושא:

בחשאיות ובזהירות: כך מתנהלת הבדיקה בפרשת נתניהו החדשה

מאוחר יותר נחשפו פרטים נוספים אודות הפרשיה המרומזת. על פי המידע, במרכז הפרשה "כספי תרומות מאנשי עסקים זרים ששימשו לכאורה את נתניהו במהלך כהונתו כראש ממשלה מאז 2009".

עוד נודע כי בניגוד לשמועות: ארי הרו מי שכיהן בתקופה הרלוונטית כראש לשכתו של נתניהו, איננו בדרך להיות שולה זקן, הוא גם לא יהיה עמרי שרוןף אבל גם לא פתח עליו ואפילו לא התבקש לכך להבנתי, הסיבה לשמועות סביב מעורבותו של הרו בפרשה היא העובדה כי להרו תפקיד בגוף המתקרא "ידידי הליכוד באמריקה" ארגון המהווה לפי פעילים במפלגה כמסלקת התרומות מס׳ 1.

כאמור, נתניהו העושה בשליחות מדינית באפריקה, מעודכן כל העת בדיווחים בכלי התקשורת בארץ – והוא מכחיש אותם מכל וכל.

עוד בנושא:

"יש חקירה חדשה גדולה נגד נתניהו, וכנראה היא תתפוצץ בקרוב"

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן