היועמ"ש מאשר: מתקיימת בדיקה בעניינו של נתניהו

לפי הודעתו של מנדלבליט "מדובר בבדיקה ולא בחקירה פלילית בעניינו של ראש הממשלה • בשלב זה לא נוכל להתייחס לפרסומים בנושא",• במרכז הפרשה: חשד להעברת כספים לאחד מבני משפחתו של נתניהו

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • "בגיל 8 נתלשתי מהבית" מוישי חוזר ליום הבריחה

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

זה היה באוויר כבר שבועיים והערב (ראשון) לרשמי: אחרי אינספור שמועות, ספקולציות ודיווחים על בדיקה משפטית בעניינו של ראש הממשלה, מפרסם הערב היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, הודעה רשמית ראשונה בנושא תוך שהוא מתייחס לחשדות הנבדקים.

"בעקבות מידע שהתקבל בעניינים הנוגעים בין היתר לראש הממשלה, ושהוצג בפני היועץ המשפטי לממשלה על ידי אגף החקירות והמודיעין של המשטרה, קיים היועץ מספר דיונים בהשתתפות פרקליט המדינה, גורמים בכירים נוספים במשרד המשפטים ואגף החקירות והמודיעין במשטרה בסיומם, החליט היועץ המשפטי לממשלה להורות על קיום בדיקה בנושא", נכתב בהודעת היועמ"ש.

כמו כן הדגיש היועמ"ש בהודעתו כי מדובר בבדיקה וכי לא נפתחה חקירה פלילית בעניינו של ראש הממשלה.

בסיום ההודעה נאמר: "בימים האחרונים, פורסמו בתקשורת ידיעות רבות שאינן מדויקות בלשון המעטה ביחס למידע הנוגע לבדיקה ולפעולות שכביכול בוצעו במסגרתה. מטבע הדברים לא נוכל בשלב זה להתייחס לפרסומים אלה או לפרט בנוגע למהלכי הבדיקה".

כזכור, הבוקר דיווחנו כי בסביבתו של ראש הממשלה מסרבים להתרגש מהפרסומים האחרונים ומשוכנעים כי הבדיקה תסתיים בלא כלום.

הרקע לאופטימיות הלא אופיינית הוא מידע מוצק הקיים בידי נתניהו, מידע שיש בו כדי להרגיע את ראש הממשלה בכל מה שקשור מפני הסתבכות משפטית משמעותית.

עוד בנושא:

בחשאיות ובזהירות: כך מתנהלת הבדיקה בפרשת נתניהו החדשה

חשש בימין: ההסתבכות של נתניהו תוביל אותו לוויתורים מדינים

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell