בני משפחת שאול חוסמים את הגישה לכלא נפחא

"כמו שנשללת ממני הזכות ההומניטרית לדעת מה קורה עם בני המוחזק בידי חמאס, כך לא נאפשר למשפחות המחבלים ליהנות מההטבות ומהתנאים שהם מעבר לאמנת ז'נווה", אמר אביו של אורון שאול

בני משפחת שאול מפגינים הבוקר מול "כלא נפחא" בו מוחזקים אסירים בטחוניים רבים, ביניהם אסירי חמאס המרצים עונשי מאסר עולם בגין רצח יהודים, בני המשפחה יחד עם פעילים נוספים חוסמים את הכביש המוביל כמו גם את הכניסה לשערי הכלא ומבקשים למנוע בכך מעבר משפחות מחבלים הבאים לבקר את בני משפחתם הכלואים בישראל.

בני המשפחה שפתחו בקמפיין ציבורי נרחב להשבת גופת יקירם שנהרג במהלך מבצע 'צוק איתן', מוחים נגד אוזלת ידה של הממשלה בכל הקשור להתנהלותה ולמאמציה באשר להשבת החיילים שנהרגו במהלך המבצע ושגופותיהם מוחזקים בידי חמאס.

אביו של שאול אמר אתמול כי "כמו שנשללת ממני הזכות ההומניטרית לדעת מה קורה עם בני המוחזק בידי חמאס, כך לא נאפשר למשפחות המחבלים ליהנות מההטבות ומהתנאים שהם מעבר לאמנת ז'נווה".

הקמפיין למען השבת אורון שאול הי"ד יצא לדרך לאחר אכזבת בני המשפחה עם חתימת ההסכם עם טורקיה, כי למרות הלחץ הרב שהפעילו על ראש הממשלה ושריו, הממשלה לא כללה במסגרת ההסכם את החזרת גופות החיילים, בני המשפחה סברו כי בידי טורקיה המקיימת ידידות מופלאה עם חמאס, להפעיל לחץ על ארגון הטרור ולהשפיע כי יאותו להשיב את גופות החיילים המוחזקים בידם.

כאמור בשעה זו מפגינים בני משפחת שאול בשערי כלא 'נפחא' וחוסמים את שערי הכניסה לכלא למעבר אוטובוסים המביאים עמם בני משפחות אסירים ביטחוניים לקראת ביקור יקיריהם הכלואים בישראל.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *