דיווח: המשטרה מצאה במחשב של הרו חומר נגד נתניהו

ראש הסגל של בנימין נתניהו לשעבר מעיד בשעה זו במשרדי להב 433 • לאורך השבוע האחרון יצרו גורמי החקירה מצג כאילו הבדיקה אינה נוגעת אליו במטרה למנוע שיבוש הליכים על ידי מי מהמעורבים בענין
 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

העיתונאים הופתעו: מאז שנחשף דבר הבדיקה בעניינו של ראש הממשלה נטען ע"י גורמים "יודעי דבר" כי לבדיקה הנוכחית אין קשר לפרשת מימרן או לראש הסגל של נתניהו לשעבר, ארי הרו, המסובך אף הוא בפלילים.

התרחשות הבוקר בנתב"ג שומטת לחלוטין את הנחת היסוד שהיתה מקובלת על כל העיתונאים בענין ובעצם מגלה כי לראש הסגל של נתניהו לשעבר יש קשר הדוק לענין.

העיתונאי גיא פלג מדווח הבוקר כי חומרים שנתפסו במחשבו האישי של הרו הם אלו שהובילו לבדיקה נגד נתניהו והם סיבת הזימון שלו הבוקר למשרדי להב 433.

לטענתו, למשטרה וליתר גורמי החקירה היה ענין ליצור מצג שוא כאילו הרו אינו קשור כלל לענין – זאת כדי למנוע שיבוש הליכים ע"י מי מהמעורבים.

כזכור, הבוקר דווח כי ארי הרו, לשעבר ראש הסגל של ראש הממשלה בנימין נתניהו, נעצר בנתב"ג לצרכי חקירה והובל למשרדי יחידת להב 433 בלוד. המשטרה לא הודיעה האם יש קשר בין העיכוב והחקירה לבדיקה המתנהלת בימים אלו בעניינו של ראש הממשלה, אולם גורמי משטרה שהתראיינו בעילום שם הודו כי החקירה אליה נלקח הרו קשורה לבדיקה המדוברת נגד נתניהו.

יצוין כי חקירתו של הרו מתקיימת ימים ספורים לאחר שהיועץ היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, הודיע כי מתקיימת בדיקה בנושא ראש הממשלה נתניהו.

יחד עם זאת, קיים סיכוי כי החקירה אינה קשורה לראש הממשלה וכי היא חלק מההסתבכות הקודמת של הרו. כזכור, בדצמבר האחרון הרו נחקר באזהרה במשך שעות ארוכות בחשד שפעל בניגוד עניינים. אז הוא שוחרר למעצר בית של חמישה ימים. באותה עת פורסם כי הרו נחשד שפעל באופן שיש בו ניגוד עניינים בהקשר לחברה שהייתה בבעלותו ולנושאים נוספים.

החשדות נגד הרו היו אז בגין חשד לביצוע עבירות הפרת אמונים וקבלת דבר במרמה, ובתום חקירתו נקבעו לו תנאים מגבילים, לרבות מעצר הבית. לפי החשד, מדובר בהתנהלות לא חוקית שבוצעה במשך תקופה ארוכה ולא במקרה בודד. ב-2010 פרש הרו מתפקידו כמנהל לשכתו של נתניהו בעקבות מחלה.

עוד בנושא:

בסביבת נתניהו משוכנעים: "החקירה תסתיים בלא כלום"

בחשאיות ובזהירות: כך מתנהלת הבדיקה בפרשת נתניהו החדשה

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן