"הבדיקה נגד נתניהו אינה קשורה למסמכי פנמה או לדרכון של בנו"

לאחר יום רווי שמועות ופרסומים על החשדות כביכול נגד ראש הממשלה מבהירים גורמים המקורבים לחקירה כי במוקד הבדיקה: ההעברות כספים בלבד • מוקדם יותר התייחס ראש הממשלה בביטול לפרסומים נגדו

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

בצל השמועות והרמיזות ביממה האחרונה על החשדות הכבדים נגד ראש הממשלה מבהירים גורמים המקורבים לחקירה כי מדובר בשמועות חסרות בסיס – כך נחשף בערוץ 2.

לטענת הגורמים, החקירה הנוכחית אינה קשורה למסמכי פנה ו/או לדרכון של בנו של ראש הממשלה, יאיר. "מה שנבדק אלו ההעברות כספים. גם נתניהו עצמו לא יודע במדויק במה דברים אמורים", הם מוסיפים.

בתוך כך, מעצר הבית של ראש הסגל של נתניהו לשעבר, ארי הרו, יוארך מחר בחמישה ימים נוספים – בהסכמתו. גורמים המעורבים בענין מוסרים כי לתוצאת החקירה של הרו תהיה השפעה מכרעת לענין המשך ה'בדיקה' בעניינו של ראש הממשלה, שעלולה להפוך ל'חקירה פלילית' במהלכה צפוי נתניהו להיחקר באזהרה.

כזכור, במסגרת שעת השאלות לראש הממשלה בנימין נתניהו במליאת הכנסת, הפנתה חברת הכנסת יעל כהן פארן מ'המחנה הציוני' שאלה לראש הממשלה, בנימין נתניהו, בעניין החקירה המתנהלת נגדו.

כהן פארן שאלה את נתניהו האם השמועות על כך שבנו השתמש בדרכון של המוסד על מנת לבצע העברות כספים בפנמה נכונה. נתניהו ענה כי "אין דרכון, אין חשבון, אין פנמה, יש בבל"ת מוחלט".

לדברי נתניהו, "יש כל כך הרבה שיטפון של הבלים, של שטויות, של המצאות, של שקרים. עסקו בזה הרבה שנים ולא מצאו כלום מסיבה פשוטה – כי אין כלום. לא היה כלום. גם במקרה הזה – אין אש, אין עשן, יש אוויר חם. הרבה אוויר חם. ולכן אני מבקש מכל השואלים, הייתי אומר אפילו גם מאלה שאולי יש תקווה בלבם – אל תמהרו לתפור חליפות. הייתי אומר – עצרו את החייטים".

בתגובה לקריאות ביניים מחברי הכנסת במליאה, ענה ראש הממשלה: "אני רוצה לתת לכם אזהרת ספוילר ולכן מי שלא רוצה או שיאטום אוזניים או שייצא מהאולם. גם כאן, לא יהיה כלום כי אין כלום, אין שום דבר".

קרא בנושא:

מנדנבליט: "המצב הזה לא קל לי ולא קל לנתניהו"

מרגלית לנתניהו: כשתסבך החקירה, עוד תגרור אותנו למלחמה

בתוך כך, ראש הסגל לשעבר בלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו, ארי הרו, נחקר היום פעם נוספת באזהרה בחשד לביצוע עבירות מרמה. הרו נחקר על ידי חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה).

ביום חמישי, לאחר שנחקר תחת אזהרה במשך 12 שעות שוחרר הרו, לשעבר ראש הסגל בלשכת נתניהו, למעצר בית בן חמישה ימים. "היחידה הארצית של משטרת ישראל חקרה היום באזהרה בכיר לשעבר במשרד ראש הממשלה בגין חשד לביצוע עבירות מרמה, זאת במסגרת בדיקה שהיא מנהלת. בתום חקירתו שוחרר לביתו בתנאים מגבילים", נמסר מהמשטרה.

עוד בנושא:

אחרי 12 שעות חקירה: ארי הרו נשלח למעצר בית

אחרי שנחת בנתב"ג: ראש הסגל של נתניהו לשעבר עוכב לחקירה

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן