במשטרה בודקים: האם שרה נתניהו קיבלה מתנות יקרות ערך בחו"ל?

"אין אש ואין עשן"? פרטים חדשים על הבדיקה נגד ראש הממשלה שנחשפים הערב עולה כי המשטרה בודקת חשדות חמורים נגד רעיית ראש הממשלה • "הממצאים שנאספו בענין נתניהו עצמו יביכו אותו - גם אם אינם פליליים"

 • מארז תנובה חגיגי עד הבית! תנובה מחלקת לכם מארזים שווים עד הבית. נכנסים, משחקים, ויכולים לזכות! למה אתם מחכים? שחקו עכשיו >>

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

הבדיקה בעניינו של נתניהו נמשכת כל העת, כשבמסגרתה נחקר גם היום ראש הסגל לשעבר, ארי הרו. לטענת גורמים המקורבים לחקירה "הרו אדם ישר והגון שישתף את החוקרים בהכל – ככל שהוא לא ינזק מזה"

בתוך כך, הערב נחשף בערוץ 2 כי בין היתר חוקרת המשטרה את החשד לפיו גבירים ובעלי הון העניקו מתנות יקרות ערך לגברת נתניהו שעה שהצטרפה לנסיעות המדיניות של בעלה מעבר לים. ע"פ הפרסום, השמועות בענין החלו כבר בתקופת היועץ המשפטי הקודם, יהודה וינשטיין, אולם מסיבה כלשהי בדיקת הנושא נפסקה.

ומה באשר לנתניהו עצמו? "אין אמת בשמועות והרמיזות על מסמכי פנמה והדרכון המזויף , אולם הממצאים שנאספו עד אמש – גם אם אינם פליליים יגרמו למבוכה ציבורית", דברי גורמים המקורבים לחקירה.

החשד: אנשי עסקים זרים העבירו כספים לאשתו ולבנו של נתניהו

בתוך כך, מעצר הבית של ראש הסגל של נתניהו לשעבר, ארי הרו, הוארך בחמישה ימים נוספים – בהסכמתו. גורמים המעורבים בענין מוסרים כי לתוצאת החקירה של הרו תהיה השפעה מכרעת לענין המשך ה'בדיקה' בעניינו של ראש הממשלה, שעלולה להפוך ל'חקירה פלילית' במהלכה צפוי נתניהו להיחקר באזהרה.

כזכור, במסגרת שעת השאלות לראש הממשלה בנימין נתניהו במליאת הכנסת, הפנתה חברת הכנסת יעל כהן פארן מ'המחנה הציוני' שאלה לראש הממשלה, בנימין נתניהו, בעניין החקירה המתנהלת נגדו.

כהן פארן שאלה את נתניהו האם השמועות על כך שבנו השתמש בדרכון של המוסד על מנת לבצע העברות כספים בפנמה נכונה. נתניהו ענה כי "אין דרכון, אין חשבון ואין פנמה".

לדברי נתניהו, "יש כל כך הרבה שיטפון של הבלים, של שטויות, של המצאות, של שקרים. עסקו בזה הרבה שנים ולא מצאו כלום מסיבה פשוטה – כי אין כלום. לא היה כלום. גם במקרה הזה – אין אש, אין עשן, יש אוויר חם. הרבה אוויר חם. ולכן אני מבקש מכל השואלים, הייתי אומר אפילו גם מאלה שאולי יש תקווה בלבם – אל תמהרו לתפור חליפות. הייתי אומר – עצרו את החייטים".

בתגובה לקריאות ביניים מחברי הכנסת במליאה, ענה ראש הממשלה: "אני רוצה לתת לכם אזהרת ספוילר ולכן מי שלא רוצה או שיאטום אוזניים או שייצא מהאולם. גם כאן, לא יהיה כלום כי אין כלום, אין שום דבר".

קרא בנושא:

מנדנבליט: "המצב הזה לא קל לי ולא קל לנתניהו"

מרגלית לנתניהו: כשתסבך החקירה, עוד תגרור אותנו למלחמה

בתוך כך, ראש הסגל לשעבר בלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו, ארי הרו, נחקר היום פעם נוספת באזהרה בחשד לביצוע עבירות מרמה. הרו נחקר על ידי חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה).

ביום חמישי, לאחר שנחקר תחת אזהרה במשך 12 שעות שוחרר הרו, לשעבר ראש הסגל בלשכת נתניהו, למעצר בית בן חמישה ימים. "היחידה הארצית של משטרת ישראל חקרה היום באזהרה בכיר לשעבר במשרד ראש הממשלה בגין חשד לביצוע עבירות מרמה, זאת במסגרת בדיקה שהיא מנהלת. בתום חקירתו שוחרר לביתו בתנאים מגבילים", נמסר מהמשטרה.

עוד בנושא:

אחרי 12 שעות חקירה: ארי הרו נשלח למעצר בית

אחרי שנחת בנתב"ג: ראש הסגל של נתניהו לשעבר עוכב לחקירה

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן