שאץ: מונה אדמו"ר חדש לבקשת אמו הרבנית ע"ה

לאחר שנים ללא אדמו"ר בקהילת שאץ בחיפה הוכתר השבוע נכדו הגה"צ רבי סיני מוסקוביץ שליט"א לממשיך השושלת • האדמו"ר הוכתר לפי בקשת אמו הרבנית ע"ה, שהלכה השבוע לעולמה, יקרא כהאדמו"ר משאץ ביתר • JDN עם כל הפרטים.

 • בעקבות פטירת האב חתונת הבת נדחתה

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

מאות ליוו השבוע (שני) למנוחות את הרבנית הצדקנית מרת חנה מוסקוביץ ע"ה כלתו של כ"ק מרן האדמו"ר רבי יעקב מוסקוביץ זצוק"ל משאץ, ובתו של כ"ק האדמו"ר מבוקרשט זצ"ל, שהלכה לעולמה ביום שני אחה"צ והובאה למנוחות עוד באותו הערב.
האדמו''רים משאץ זי''עבסיום מסע הלוויה המפרך הכריז גאב"ד יבנאל הגאון רבי סיני פרנקל שליט"א כי על פי רצונה של אמו ע"ה, הבן הגה"צ רבי סיני מוסקוביץ שליט"א יוכתר לאדמו"ר, והגאון רבי סיני פרנקל שליט"א הביא את הקוויטל הראשון לאדמו"ר הטרי כמנהג חסידים, ובכך הוכתר רשמית לאדמו"ר משאץ חיפה ולממשיך דרכו של סבו כ"ק האדמו"ר משאץ זצ"ל, וזאת על פי צוואתה של אמו הרבנית ע"ה.
כ"ק האדמו"ר רבי יעקב מוסקוביץ משאץ זצ"ל הוא בנו של כ"ק האדמו"ר רבי מאיר משאץ זצ"ל נכדו של ראש שושלת חסידיות שאץ, האדמו"ר רבי יואל משאץ נולד ברומניה וכיהן כאדמו"ר בעיירת שאץ, לאחר מלחמת העולם השנייה בשנת תשי"א עלה לארץ ישראל והתגורר בעיר חיפה, שם הקים את קהילתו.

האדמו"ר החדש הגה"צ רבי סיני מוסקוביץ שליט"א נולד בחיפה. בבחרותו למד בישיבת סלונים אצל כ"ק האדמו"ר הרה"ק בעל 'הנתיבות שלום' זצוק"ל מסלונים, הוא נודע כתלמיד חכם גדול שחיבר והוציא מספר ספרים לצד מידותיו הנעלות, והתמחותו בנושא החינוך שנים רבות.

כ"ק האדמו"ר משאץ ביתר שליט"א יושב שבעה בבית אמו הרבנית ע"ה ברחוב הצנחנים 24 בקרית הרי"ם לוין בתל-אביב, השבוע ביום שישי ובמוצאי השבת ישב בביתו שברחוב ישמח ישראל 33 בגבעה B בביתר עילית.

יצויין שבחודש הקרוב צפוי להיפתח בסמוך לביתו בית המדרש דחסידי 'שאץ ביתר' שיהיה בנשיאותו, נאמניו ובאי ביתו שוקדים בימים אלו להשגת הנדרש.

2 תגובות

אמו של הרב פרנקל היתה אחותו של הרב יקותיא' יודא מוסקוביץ בעלה של המנוחה

הרב סיני מוסקוביץ – צדיק גדול
אומרים שבפורים ברכותיו מתקיימות!!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן