גואטה לרוה"מ; "הרפורמים ואנשי תנועת "V15" חברו במטרה להכשילך"

גואטה אמר את הדברים במהלך הצעה לסדר בעקבות הדו"ח שפורסם בארה"ב וחשף את הקשר בין הממשל האמריקני לגורמי שמאל קיצוני בישראל

היום נערך בכנסת דיון בהצעה לסדר שהוגשה בעקבות פירסום הדו"ח בארה"ב שגילה את התערבות הממשל בהליך הבחירות בישראל.

חבר הכנסת יגאל גואטה מש"ס שנשא דברים במהלך הדיון, קשר בין הדיווח שהתפרסם בכלי התקשורת בארה"ב ובהמשך כאן בישראל, כי גורמים פוליטיים בקרב הממשל האמריקני עשו יד אחת עם גורמי שמאל בארץ על מנת להשפיע על תוצאות הבחירות בישראל מתוך מטרה לשים קץ לשלטון ראש הממשלה בנימין נתניהו, לבין העובדה שאותם גורמים, מנסים לאחוז את המקל בשני קצותיו ולקדם בישראל אג'נדה בנושאי דת, הקרובה לליבו של ראש הממשלה.

במהלך נאומו פנה ח"כ גואטה לראש הממשלה שמגלה לאורך כל הדרך אהדה בלתי מסוייגת לרפורמים ולכל חברי הכנסת שמושפעים "מהכסף של אילי ההון מהתנועות הרפורמיות":

"לכסף הזה אולי אין ריח, אבל אולי יש לו גוון פוליטי, אם תבדוק, אדוני ראש הממשלה, ייתכן ותמצא שהכסף הוא אותו כסף. המקורות הם אותם מקורות. הם לא אוהבים אותך ולא את התומכים בך, כאשר בבוא העת הם שוב ישקיעו מכספם כדי שתפסיד את הבחירות", הזהיר גואטה את רוה"מ.

בהמשך הפנה את דבריו לעבר חברי הכנסת מהשמאל
וביקש להעמיד כנגדם מראה והזכיר: "כמה זעמתם וקצפתם כשנדמה היה שראש הממשלה מנסה להתערב במערכת הבחירות באמריקה", טענתם כי מדובר בהתערבות בוטה ופסולה".

"וכעת מה תגידו? זו התערבות לגיטימית? מדוע נדם קולכם?"

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן