״בישראל יש בועת נדל״ן; כשהיא תתפוצץ אנשים יקפצו מהגגות״

שר האוצר משה כחלון ממשיך להתריע מפני התפוצצות של בועת הנדל״ן בישראל והשלכותיה • בדברי שאמר הערב צפה כחלון ירידה משמעותית במחירים כבר בתקופה הקרובה • ״אין מחסור בדירות והמשקיעים הפסיקו לרכוש

תחזית אופטימית לזוגות הצעירים וקטסטרופלית למשקיעים: שר האוצר, משה כחלון, ממשיך להתחייב על ירידה משמעותית של מחירי הדיור כבר בתקופה הקרובה. בראיון לערוץ 10 הערב אמר שר האוצר כי ״בישראל יש בועת נדל״ן שסופה להתפוצץ״.

לדברי כחלון, ״ישנו היצע מספיק של דירות בשוק הנדל"ן, אולם בעלי אינטרסים ממשיכים לנפח בועת ענק, ללא כל הצדקה כלכלית…יש כאן בועה, וככל שאני מתעמק יותר ואנחנו עובדים יותר, אנחנו מזהים אותה".

בהמשך הראיון נשמע כחלון חריף יותר: ״לפני כמה שנים, שבבורסה כל אחד מאיתנו רץ לקנות מניה וידע שבעוד חצי שנה היא עולה…המגמה המשיכה עד שיום אחד אנשים הבינו שמדובר בבועה וקפצו מהגגות. זה מה שיהיה בשוק הנדל"ן".

"הבועה הזאת תתפוצץ״, הוא הוסיף, ״אני לא יודע להגיד בדיוק כמה זה ירד, אבל אין סיבה בעולם, אין מחסור בדירות. המשקיעים הפסיקו לרכוש, אנחנו רואים את הנתונים יחד. גם הזוגות הצעירים לפי הנתונים של החודש האחרון לא רצים לקנות. מנסים באופן מלאכותי לנפח את הבועה הזאת".

3 תגובות

אדוני השר, הבעיה היא, שכשבועת נדל"ן מתפוצצת, אין גג לקפוץ ממנה…

מנסה להפחיד את המשקיעים ולהבריח אותם .

מה זה בועה? כל ה-"חילונים" חיים בבועה משלהם חיים ב-"אמת" שלהם.
תתעוררו !!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *