נתניהו מגיב להתקפות נגדו: "אני מעונין להשתלט על התקשורת? להפך"

בפתח ישיבת הממשלה התייחס רה"מ לדחיית שידורי התאגיד החדש והדף את הטענות על מניעיו הנסתרים, לכאורה • "אותי לא יקנו ולא ירתיעו בביקורת והכפשות. אם הייתי רוצה להחשיך את התאגיד החדש הייתי נותן לו לעלות לאוויר לא מוכן"

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

אחרי שלאורך השבוע האחרון נשמעו נגדו ביקורות רבות על רקע דחיית שידורי התאגיד הציבורי החדש, מתייחס הבוקר ראש הממשלה לסוגיה ומצהיר כי "רק החופש התקשורתי לנגד עיניו".

בדבריו בפתח ישיבת הממשלה אמר נתניהו: "אני שומע לאחרונה הרבה מלל על הניסיונות שלי, כביכול, להשתלט על שוק התקשורת. ההפך הוא הנכון. נתחיל בשידור הציבורי – אם הייתי רוצה להחשיך את המסך של השידור הציבורי, הייתי נותן לתאגיד החדש לעלות לשידור כשהוא לא מוכן. התאגיד היה נכשל והמסך של ערוץ 1 היה מוחשך או מקרטע, ולכן דרושה הארכת זמן כדי לאפשר לתאגיד החדש להתארגן כראוי ולעלות לשידור כשהוא מוכן".

בנט נגד נתניהו: "הממשלה אינה שייכת לאיש"

לדבריו, "זמן ההארכה, השידור הציבורי הקיים, ערוץ 1, ימשיך את שידוריו ולא תהיה החשכת המסך".

נתניהו הוסיף כי בניגוד לטענות של גורמים שונים כלפיו, הוא פועל אך ורק להגברת התחרותיות והחופש בשוק התקשורת הישראלי. "כמו שפעם היו רק שתי חברות סלולר, שתי חברות אוטובוסים, שתי חברות תעופה, והיום יש יותר – כי פתחנו את השווקים לתחרות – כך יהיה גם בשוק התקשורת. כל משקיע שירצה, מימין ומשמאל, מלמעלה ולמטה, מהצד, מהמרכז – כל אחד יוכל להשקיע בערוצים הללו. הציבור הישראלי הוא זה שיבחר – ולא יבחרו בשבילו. הסיבה שאני מחזיק בתיק התקשורת היא כדי לפתוח את השוק הזה לתחרות, כמו שפתחתי לתחרות שווקים אחרים רבים בכלכלת ישראל", הוא הוסיף.

בסיום דבריו הצהיר נתניהו: "אני רוצה להבהיר עוד דבר: אותי לא יקנו ולא ירתיעו, לא בביקורת, לא בהכפשות וגם לא בזמן מסך מלטף, שכידוע לכם אני מקבל בלי סוף. דבר אחד אני מבין – ככל שההתנגדות לפתיחת שוק התקשורת לתחרות גדולה יותר, כך אני מבין שאני עושה את הדבר הנכון".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell