יומיים לאחר שנשכחה ברכב ונפטרה, משחזר אביה של הפעוטה חנה רינה פלדמן ע״ה את השתלשלות האירוע • ״המוח מבין שמדובר בכשל אנושי שיכול לקרות לכל אחד״ • היום הוא נפגש עם אביו של הפעוט אליה וינגוט ז״ל ויחד הם החליטו לפעול לקידום חקיקה בנושא

"יש לי גלים של סערת רגשות מתמדת. יש מאבק תמידי בין המוח לבין הרגש. הלב מדבר על רגשות אשם עמוקים, הלב מתפוצץ ומפורק לרסיסים, אבל המוח מבין שמדובר בכשל אנושי שיכול לקרות לכל אחד, וטבוע בכל אחד מאיתנו": כך אומר הערב הרב ידידיה פלדמן, אביה של הפעוטה חנה רינה פלדמן ז״ל שנפטרה ביום שישי האחרון לאחר שנשכחה ברכב בביתר עילית.

צפו: הפתרון של 'יד שרה' לשכחת תינוקות ברכב

בראיון לאתר ynet הוסיף הרב פלדמן: ״המאבקים הללו קשים לי. זה נע בין החיים שנלקחו ממני לבין החיים החדשים – ואני רוצה להמשיך בהם בשביל אישתי ובשביל הילדים. יש בתוכי תחושות אשם בלתי נסבלות שזועקות לשמיים. אני מאוד מקווה שבמאבקים בין הלב הכואב למוח שאומר להמשיך ולהצמיח חיים חדשים – ינצח המוח".

כיהודי מאמין לרב פלדמן חשוב לקחת את הטרגדיות למקום של עשיה ותיקון. "לקחתי על עצמי באופן פרטי וגם ציבורי לעסוק בעניין ולהוביל מהלך של חקיקה. ההשגחה הפרטית גלגלה לפתחי את הטרגדיה הזו וחייבה אותי לפעול בעניין כלפי החברה", הוא אומר.

בתוך כך, מפגש קשה ומצמרר נרשם היום בבית האבלים שעה שלמקום הגיע יצחק ויינגוט, אביו של הפעוט אליה ויינגוט שנשכח לפני קרוב לחודשיים ברכב באשדוד ונפטר. השנים חיזקו זה את זה וסיכמו לשתף פעולה במטרה להגביר את המודעות הציבורית בענין.

(צילום: מדברים תקשורת)

קרא עוד בנושא:

בתוך חודש וחצי: 5 תינוקות נפטרו לאחר שנשכחו ברכב

אב הילד מחזק באמונה: ה' סינוור מאות אנשים

"בעלי לא צריך להאשים את עצמו; ככה הקב"ה רצה"