קודם כל הגאון ר' שמואל פייבלזון ב"ה עוד חי וזה שליט"א ולא זצ"ל ר"ל.

הכל הצגה? שקד חשפה "הת"תים החרדיים כבר לומדים ליב"ה"
בשעה שהח"כים החרדים חוגגים את הישג ביטול לימודי הליב"ה, שרת המשפטים איילת שקד חושפת בראיון לרשת ב' כי שר החינוך בנט מצליח לכלול בהידברות עם המגזר החרדי לימודי מתמטיקה אנגלית והיסטוריה למוסדות החינוך החרדיים.

נראה לי שהכל הצגה בגלל בשעה שהח"כים החרדים [כאילו] חוגגים את הישג ביטול לימודי הליב"ה, שרת המשפטים איילת שקד חושפת בראיון לרשת ב' כי שר החינוך בנט מצליח לכלול בהידברות עם המגזר החרדי לימודי מתמטיקה אנגלית והיסטוריה למוסדות החינוך החרדיים.
לדברי שקד ביטול החוק של לימודי הליבה שקידם יאיר לפיד נעשה מתוקף ההסכמים הקואליציונים, אבל בנט מצליח להכניס בהסכמה את הלימודים החשובים למוסדות החרדיים, והוא לא עסוק בחוקים פופוליסטיים שמעולם לא היו יכולים להיות מיושמים.
עוד הוסיפה שקד, נפתלי נמצא בקשר עם מנהלי המוסדות החרדים, "מכניס לימודי מתמטיקה, חמש יחידות ואנגלית לתוך המוסדות החרדים, הוא עושה את זה דה פאקטו בלי כותרות בשקט בשקט".
על מוסדות הפטור אמרה שקד כי, "נפתלי בנט "שר השמד" מצליח בהידברות גם עם מוסדות הפטור, אני לא אנקוב בשמות כי זה יעשה נזק, אבל רוב התקשורת שטחית ולא חושפת את הדברים. אני מתחייבת כי המוסדות החרדים ילמדו אנגלית -כפירה בקרוב, השיח רדוד ואנשים לא מבינים את הפרטים".