יחימוביץ' מאשימה: כשיו"ר מארגן לעצמו כהונה בקומבינות – חייבים להתנגד

תקפה את התנהלותו כיו"ר האופוזיציה: "ברגע שאופוזיציה אינה מייצרת השקפת עולם חלופית לזו של הממשלה, היא מייתרת את עצמה גם כשהיא עושה דברים טובים"

דחיית הפריימריז במפלגת העבודה בשנה הפכו לעובדה מוגמרת, אולם במפלגה יש מי שנראה כי קשה לו עדיין להשלים עם תוצאת הבחירה החשאית.

ח"כ יחימוביץ' מי שרואה עצמה כמועמדת כמעט אולטימטיבית לרשת את הרצוג בבחירות שיתקיימו בעוד כשנה, מתקשה עדיין להשלים עם התוצאה.

בראיון שהעניקה אמש תקפה יחימוביץ' את הרצוג ואת הדרך בה הביא לנצחונו בועידה שהתכנסה בשבוע שעבר והחליטה לדחות את מועד הפריימריז לבחירת היו"ר בשנה, ואמרה כי נצחונו של הרצוג בוועידה דומה לכך "שיבוא בנימין נתניהו ויודיע כי למרות שצריכות להתקיים תיכף בחירות, אך מכיוון שיש לו רוב קואליציוני והשיג את הרוב הנדרש, הרי שהוא מודיע על הארכת כהונתו באמצעות דחיית הבחירות לכנסת" והוסיפה כי מדובר ב"ניצחון פירוס".

יחימוביץ' הבהירה כי "כיושב ראש מארגן לעצמו המשך כהונה באופן מלאכותי, בקומבינות ובתככים, בשיא החולשה, זה דבר שאני חייבת מוסרית לצאת נגדו".

יחימוביץ' התייחסה לחוסר המנהיגות של הרצוג בתפקידו כיו"ר האופוזיציה ולכך שקולה של המפלגה כמעט ואינו נשמע בדברים העומדים על סדר היום, "לצערי, נשארו מעט מאוד מפלגות דמוקרטיות בישראל, וחשוב שיהיו כמה שיותר כאלה".

"הסיפור האמיתי הוא האלטרנטיבה השלטונית, שצריך חוט שדרה אידיאולוגי – ברגע שאופוזיציה אינה עומדת על השקפה עולם חלופית לזו של הממשלה, היא מייתרת עצמה לדעת גם כשעושים דברים טובים".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן