דיווח: יאיר נתניהו צפוי להיקרא להעיד בפרשה החדשה

הבדיקה בעניינו של ראש הממשלה: לאחר שהמשטרה סיימה את חלקה בבדיקה והעבירה את החומר לעיון היועמ"ש צפוי בנו של ראש הממשלה להיקרא למסור עדות במשטרה • "העדות עשויה להבהיר מספר נקודות שעלו במהלך הבדיקה"

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

אש הבדיקה ראוחזת בשולי גלימתו של ראש הממשלה: לאחר שהמשטרה סיימה את חלקה בבדיקה המתנהלת בעניינו של ראש הממשלה והעבירה את החומר ליועץ המשפטי לממשלה, חושף היום ערוץ 10 כי בנו, יאיר נתניהו, צפוי להיקרא להעיד במשטרה כבר בימים הקרובים.

ע"פ הדיווח, גורמים המעורבים בחקירה טוענים כי "עדות בנו של נתניהו תבהיר מספר סוגיות בעניין הבדיקה נגד ראש הממשלה". עוד דווח כי שמו של יאיר נתניהו עולה בעדויות השונות שכבר נמצאות בידי המשטרה. ובידי הפרקליטות.

"אוצרים בידיהם מידע רב" • בנט ושקד יסבכו את נתניהו?

כזכור, בתחילת השבוע דווח כי המשטרה השלימה את עבודתה במסגרת הליך הבדיקה נגד ראש הממשלה והעביר ליועץ המשפטי לממשלה את הממצאים. כעת יצטרך מנדלבליט להכריע האם יש בחומרים עילה מספקת כדי לזמן את נתניהו ובני משחפתו לחקירה באזהרה.

ע״פ הדיווח של העיתונאי אמנון אברמוביץ, בסביבת נתניהו ״רואים כעת במבקר המדינה וביועץ המשפטי לממשלה גורמים עויינים״. גורמים המקורבים ללשכת רה״מ צוטטו כאומרים ״נתניהו לחוץ בעקבות הדברים, וזאת משום שהבדיקה בעניינו הותנעה בידי גורם בסביבתו הקרובה".

מלשכת נתניהו מכחישים את הדיווח על הגדרתו של מנדלבליט כ״עויין״. ״איש בסביבת ראש הממשלה לא אמר את הדברים שיוחס להם, ואף אחד מבני משפחתו של ראש הממשלה לא קיבל כספים בניגוד לחוק. שני בניו גרים בבית, ואנו חוזרים ואומרים: לא יהיה כלום – כי אין כלום״, נאמר בהודעה שנמסרה בתגובה לדיווח.

יצוין כי ההודעה משתלבת עם רוח המסרים אותם מקפיד נתניהו לפזר מאז התפוצצות הפרשה. בדיון בכנסת לפני כחודש הוא הצהיר: "יש שיטפון של הבלים שטויות והמצאות ושקרים. אין אש אין עשן, יש אוויר חם״.

במענה לשמועות על חשדות בנוגע לדרכון זר ע״י בנו הוא אמר: ״לא דרכון, לא פנמה, לא חשבון, לא כלום. יש שיטפון של הבלים, של שטויות, של המצאות, של שקרים. למרות שעוסקים בזה הרבה שנים, לא מצאו כלום מסיבה פשוטה – כי אין כלום, לא היה כלום. עצרו את החייטים. גם כאן לא יהיה כלום כי אין כלום, אין שום דבר".

קרא עוד בנושא:

דיווח: המשטרה מצאה במחשב של הרו חומר נגד נתניהו

בסביבת נתניהו משוכנעים: "החקירה תסתיים בלא כלום"

בחשאיות ובזהירות: כך מתנהלת הבדיקה בפרשת נתניהו החדשה

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן