הרב יצחק וינברג, אביו של בחור הישיבה שנפצע היום בפיגוע דקירה בדרכו להר הזיתים, מעדכן על מצבו • "הילד אמר לי: 'הרגשתי כמו שאני מקבל סטירה, לא קלטתי מה שקורה איתי בהתחלה'"

משתפר מצבו של בחור הישיבה שנפצע בצהרים באורח קל עד בינוני בשכונת א-טור במזרח ירושלים. מבית החולים נמסר כי יתכן והוא ישוחרר לביתו עוד לפני כניסת השבת.

"פצעו אותו בעזרת מברג כמה פעמים בגב ובצוואר. הוא נסע ליום ההילולא של הרבי להר הזיתים. כל החסידות עולה במשך כל היום, הוא עלה בשעות היום ונתקל בערבי שדקר אותו פעמיים בגב ובצוואר", סיפר אביו של הבחור, הרב יצחק וינברג, לכלי התקשורת שהגיעו לבית החולים.

פיגוע דקירה בירושלים: בחור ישיבה נפצע באורח בינוני – המחבל נמלט

האב הוסיף: "מצבו קל…כל המדדים שלו טובים. קיבלו אותנו בבית החולים הדסה בהר הצופים באופן מעורר השתאות, עשו מיד מה שצריך, תפרו לו בצוואר…מכניסים אותו כעת לסי טי כדי לראות שזה לא עמוק יותר ואנחנו מקווים שהתוצאות יהיו טובות והוא יוכל להשתחרר במהירות בעזרת השם".

לדברי האב, הבן עוד קצת מעורפל אז עוד לא יכל לספר מה קרה שם.

לסיום אמר האב כי "מישהו תקף אותו מאחור…הילד אמר לי: 'הרגשתי כמו שאני מקבל סטירה, לא קלטתי מה שקורה איתי בהתחלה'. עפה לו הכיפה והמשקפיים אז הוא התכופף…כנראה שהמברג זז לכיוון העורף קצת ולכן יש חתך בעורף".