עובדי משרד רה"מ העידו במשטרה • "אין מנוס מתשאול נתניהו"

פרשה נוספת או נספח לבדיקה הקודמת בעניינו? הערב נחשף כי עובדים במשרד ראש הממשלה העידו בענין מתנות שהועברו למעון רה"מ בירושלים • גורמים המעורים בפרטי החקירה: "אין מנוס מתשאול ראש הממשלה. יתכן ויש מקום גם לחקירה"
 • אם לתינוק בן חודש: " משה שילה רעב ואין לי כסף לקנות לו נוטרולין"

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

התפתחות בבדיקה נגד ראש הממשלה או פרשה חדשה? הפרשן המשפטי של ערוץ 10, ברוך קרא, חושף הערב כי עובדים במשרד ראש הממשלה זומנו למתן עדות ביחידת להב 433, בעניין מתנות שעשו את דרכן למעון רה"מ בירושלים.

על פי הדיווח, מדובר בעובדים זוטרים, עובדי מדינה, שנקראו להעיד על האופן בו הועברו מתנות לבני משפחת נתניהו במהלך ביקורים שקיימו בחו"ל, כאשר השאלות כוונו לדרך בו עשו אותן מתנות את דרכן מחו"ל למעון ראש הממשלה.

הערכה היא כי לאחר שרשרת הבדיקות שקיימו אנשי יחידת להב 433, החל בחקירת ראש לשכתו של נתניהו לשעבר ארי הרו, עבור בבנו של רוה"מ, יאיר, וכעת משהגיעה הבדיקה אף לעובדים הזוטרים בלשכה, לא יהיה מנוס מקבלת גרסתו של ראש הממשלה לדברים.

זימון נתניהו לקבלת עדות בפרשה, משמעותה: הסבת ה'בדיקה' שנערכה עד כה ל'חקירה באזהרה' של רה"מ.

בתוך כך, גורמי אכיפה המעורים בפרטי החקירה הביעו תמיהה על התנהלות העניינים עד כה. "אין כל סיבה להשתהות מהפיכת הבדיקה לחקירה. "גם אם יוחלט בסופו של יום לסגור את התיק, אין אפשרות שהתיק ייסגר ללא קבלת גרסה ברורה מצד נתניהו, אולי אף במסגרת חקירה באזהרה. לשם כך יש להצהיר על הפיכת הבדיקה לחקירה", אמרו הגורמים לערוץ 10.

כזכור, בשבוע שעבר נחשף כי בנו של רה"מ, יאיר, צפוי להיקרא להעיד במשטרה כבר בימים הקרובים.

ע"פ הדיווח, גורמים המעורבים בחקירה טוענים כי "עדות בנו של נתניהו תבהיר מספר סוגיות בעניין הבדיקה נגד ראש הממשלה". עוד דווח כי שמו של יאיר נתניהו עולה בעדויות השונות שכבר נמצאות בידי המשטרה. ובידי הפרקליטות.

קרא עוד בנושא:

דיווח: המשטרה מצאה במחשב של הרו חומר נגד נתניהו

בסביבת נתניהו משוכנעים: "החקירה תסתיים בלא כלום"

בחשאיות ובזהירות: כך מתנהלת הבדיקה בפרשת נתניהו החדשה

"אוצרים בידיהם מידע רב" • בנט ושקד יסבכו את נתניהו?

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן