היה או לא היה? פרטים נוספים על פגישת נתניהו הרצוג

סמוך לבית משפחת נתניהו, בחדר ישיבות מיוחד: לאחר שהרצוג הכחיש מכל וכל את הדיווחים בתקשורת על קיום פגישה בינו לבין נתניהו, הערב נחשפים פרטים חדשים על אותה הפגישה

לאחר שהידיעה הוכחשה על ידו מכל וכל, הערב נחשפים בערוץ 2 פרטים חדשים אודות הפגישה שהתקיימה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו ליו"ר המחנה הציוני בוז'י הרצוג.

כזכור לפני ימים אחדים נחשף כי יו"ר המחנה הציוני בוז'י הרצוג נפגש בחשאי עם רוה"מ נתניהו, כאשר ע"פ הדיווח, השניים באו במגעים לצירוף המחנ"צ לממשלה.

חידוש המגעים בין השניים, כך על פי הידיעה, לאור מעמדו האיתן של הרצוג בתוך המפלגה שהצליח לדחות את הפריימריז לבחירת היו"ר בשנה, כך שלפחות על פי נתניהו, נוצר כאן חלון הזדמנויות להרחבת הקואליצי., יוזכר כי בליל כינוס הוועידה במפלגת העבודה לפני כשבועיים, שעה שהוכרז על נצחון היו"ר בהעברת ההחלטה על דחיית מועד הפריימריז, שב וחידש נתניהו את קריאתו להרצוג לבוא ולהצטרף לממשלה ובכך להיות שותף למהלכים משמעותיים.

כאמור, לאחר שהידיעות על קיום הפגישה הוכחשו על ידי הרצוג מכל וכל, הערב נחשפים פרטים נוספים על הפגישה המוכחשת כגון מיקום המפגש וכן פרטים נוספים.

ובכן, הפגישה התקיימה ביום חמישי האחרון בשעות הצהריים בביתו של ליאון אדרי, המתגורר בשכנות לנתניהו בביתו שבקיסריה, ע"פ הדיווח השניים, הרצוג ונתניהו נועדו בביתו של האיש, שלו חדר ישיבות מיוחד בביתו השמור לפגישות סודיות שמנהל ראש הממשלה.

נזכיר כי גם בליכוד וגם במחנה הציוני, יש מי שמגלים סימני דאגה מפגישה כזאת אם אכן התקיימה.

בליכוד יש מי שמייחלים לקידום במעמדם בתוך המפלגה, באמצעות שדרוג משרדם, כאשר עד כה ידוע כי רוה"מ שומר לעצמו אי אלו תיקים, מתוך תקווה כי במוקדם או במאוחר תורחב הממשלה ע"י כניסת מפלגות נוספות לקואליציה.

די אם נזכיר בהקשר זה את שר התחבורה והמודיעין ישראל כץ שאינו שוכח להזכיר בכל הזדמנות, כי באמתחתו מכתב חתום ע"י ראש הממשלה כי במידה וימוצו המגעים מול סיעת המחנ"צ לכניסה לממשלה, הרי שהוא ישודרג באמצעות תיק החוץ.

ואילו במחנה הציוני שם ההתנגדות לכניסה לממשלה כה גורפת עד שעצם השיח בנושא, כבר מהווה איום לפילוג בין חברי המפלגה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *