איראן הקימה יחידה צבאית שמטרתה: "השמדת מדינת ישראל"

עֻצוּ עֵצָה וְתֻפָר דַּבְּרוּ דָבָר וְלֹא יָקוּם: בכיר לשעבר במשמרות המהפכה סיפר בראיון כי 'צבא השחרור השיעי' הותאם במיוחד ל"מטרת מחיקת המדינה היהודית מעל האדמה" • ויש גם דד ליין: 23 שנים • לסיפור המלא

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • מארז תנובה חגיגי עד הבית! תנובה מחלקת לכם מארזים שווים עד הבית. נכנסים, משחקים, ויכולים לזכות! למה אתם מחכים? שחקו עכשיו >>

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

במל הסכם הגרעין השנוי במחלוקת עם המערב, מוסיפה איראן לפזר הצהרות מתריסות כלפי ישראל תוך שגורמים מטעמה מציינים כי מטרתם העליונה היתה ונותרה: השמדת מדינת ישראל. הל"ת.

הגנרל מוחמד עלי אל פלאקי. לשעבר בכיר במשמרות המהפכה האיראניים, סיפר בראיון לסוכנות הידיעות 'האיראנית 'משרג' כי הממשל בטהרן הקים יחידה צבאית בשם המטרה האמורה.

היחידה החדשה, שבאופן רשמי הוקמה על מנת להילחם במדינות ערביות באזור ומבצעת פעולות מחוץ לגבולה של הרפובליקה האסלאמית, מכוונת למעשה למימוש "מטרת העלת" של "מחיקת המדינה היהודית מעל פני האדמה".

לדברי פלארי, הכוחות המיוחדים נלחמים כעת בעיראק, סוריה ותימן. כשהלחימה בסוריה מתאימה במיוחד להשמיד את המדינה היהודית משום שהיא קרובה לגבול הישראלי.

"המשימה של הכוח הראשון ביחידה היא למחוק את ישראל מעל פני האדמה תוך 23 שנים, בייחוד שהגדודים האלו נמצאים על הגבול הישראלי", אמר פלאקי וצוטט המנהיג העליון של איראן, עלי חמינאי, שאמר שישראל תחדל מלהתקיים תוך פחות משלושה עשורים.

פלאקי חשף בראיון כי 'צבא השחרור השיעי' לא מורכב רק מאיראנים, אל גם ממגויסים מקומיים באזורים בו הוא לוחם.

מחשש לתקיפה? איראן מציגה מערכת הגנה אווירית מתוצרת עצמית

נזכיר כי ביום ראשון האחרון חשפה איראן מערכת הגנה חדשה מפני טילים ומטוסים. בתמונות שנחשפו בסוכנות הידיעות האיראנית נראים טילי היירוט החדשים ונטען כי הם מכסים את המדינה מפני כל התקפה של מטוסים זרים, טילים או מזל"טים.

עוד נאמר כי המערכת פותחה בתקופה בה התמודדה איראן עם סנקציות בינלאומיות שהוטלו עליה. המערכת, שנקראת Bavar 373, הוצגה ע"י הנשיא עלי רוחאני ושר ההגנה האירני חוסיין דהג'אן.

התקשורת האיראנית דיווחה עוד כי המערכת הזו מקבילה למערכת טילי ההגנה שאירן קיבלה מרוסיה, טילי ה-S-300.

הנשיא האיראני, עלי רוחאני, אמר בגאווה לתקשורת המקומית כי "תקציב הביטחון הוכפל בשנה האחרונה". במערב מעריכים כי מדובר – ככל הנראה – בתוצאה של הסרת הסנקציות. לדברי רוחאני, "אם אנו יכולים לדון עכשיו עם מעצמות העולם סביב שולחן המו"מ, זה רק בגלל העוצמה של האומה שלנו, בגלל האחדות שלנו".

ואילו שר בבגנה האיראני טען בראיון לתקשורת העולמית כי "לא התכוונו לייצר גרסה אירנית ל-S-300, התכוונו ליצור מערכת טילי הגנה אירנית – ובנינו אותה".

2 תגובות

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הקב"ה מצילנו מידם

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן