נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין פתח את שנת הלימודים החרדית הבוקר ברשת החינוך התורני בני יוסף. בת"ת "מאור ישראל" בשכונת רמות המטפל בתלמידים בעלי לקויות למידה • בביקור השתתפו יו"ר ש"ס שר הפנים הרב אריה דרעי. ראש העיר ניר ברקת וסגנו מחזיק תיק החינוך הרב צביקה כהן ומנכ"ל רשת החינוך הרב חיים ביטון • צילום: יעקב כהן

מקהלת הילדים של הת"ת קיבלה את פניהם בשירה. לאחמ"כ קיבל הנשיא סקירה על התלמוד תורה על החומר הלימודי ודרכי הטיפול בילדים מיוחדים אלה. הנשיא הביע קורת רוח והודה לצוות החינוכי על הטיפול המסור.

מנכ"ל הרשת הרב חיים ביטון סקר בפני הנשיא את התרחבות ושגשוג מוסדות הרשת עם פתיחת והצטרפות כ – 30 מוסדות חדשים לרשת.
הנשיא נכנס לכיתה א' ואמר לילדים: " זכות היא לי לפתוח את שנת הלימודים בת"ת שבו לומדים תינוקות של בית רבן."
הנשיא סיפר לילדים שהוא זוכר שבתלמודי התורה בירושלים של לפני 72 שנה היו מורחים את האותיות בדבש על מנת לחוש כמה מתוקה החכמה והידיעה וכמה טוב ללמוד. זה מרגש להתחיל שנה חדשה ואני מאחל לכם שנת לימודים פוריה ובהצלחה" .סיים הנשיא.
יו"ר שס השר דרעי הודה לנשיא המדינה על הביקור: "אנחנו מודים לנשיא המדינה שכמו כל שנה מכבד אותנו ומקפיד לסייר באחד מהמוסדות של רשת מעין החינוך התורני. כפי שאתה רואה הוסיף השר דרעי : "רשת מעין החינוך דואגת לכל הילדים. מכל הסוגים והגוונים. משקיעים בהם את הנשמה. הצוות נותנים את כל הנשמה למען חינוך ילדי ישראל. וזה הנחת האמיתית לראות את הילדים האלו מקבלים את כל מה שהם צריכים בלי להתחשב בשום דבר." סיים השר דרעי.
ריבלין בסיור בת''ת של שס (1) ריבלין בסיור בת''ת של שס (2) ריבלין בסיור בת''ת של שס (3) ריבלין בסיור בת''ת של שס (4) ריבלין בסיור בת''ת של שס (5) ריבלין בסיור בת''ת של שס (6) ריבלין בסיור בת''ת של שס (7) ריבלין בסיור בת''ת של שס (8) ריבלין בסיור בת''ת של שס (9) ריבלין בסיור בת''ת של שס (10) ריבלין בסיור בת''ת של שס (11) ריבלין בסיור בת''ת של שס (12)