שר בכיר נגד נתניהו: "הטריק המוכר שלו הפסיק לעבוד"

נמשכת הסערה הפוליטית בעקבות התגובה החריגה של ראש הממשלה לתחקיר ששודר נגדו • בעוד חלק מאנשי הליכוד יוצאים להגנתו, שר בכיר בממשלה תוקף בחריפות את "ריטואל התגובות הקבוע של נתניהו"

התחקיר, התגובה והסערה: במערכת הפוליטית עסוקים הבוקר בתחקיר ששודר אמש נגד נתניהו ובתגובתו השנויה במחלוקת של ראש הממשלה. דווקא כשהיה נראה שאין ליחסי השנאה הפתלוגיים שבין נתניהו לתקשורת (ולהפך) לאן להדרדר, באו התחקיר והתגובה אמש וקבעו שיא נוסף.

"הטריק הקבוע של נתניהו לקרוא שמאלן לכל מי שמתווכח איתו מפסיק לעבוד", טען הבוקר שר בכיר בממשלה שהעדיף, כצפוי, להגיב בעילום שם.

יתר חברי הממשלה ממלאים לפי שעה את פיהם מים ומסרבים להתייחס להתרחשויות. גם בליכוד שומרים רוה החברים על שתיקה, אולם מי שכן מדבר יוצא, כצפוי, להגנתו של ראש הממשלה.

"אני מבקשת לחזק את רעיית ראש הממשלה על פועלה האישי והציבורי למען החברה הישראלית למרות מסע ההכפשות המכוער שהיא עוברת. במהלך השנים הכרתי את הגברת נתניהו כאישה חכמה, רגישה, המסורה למשפחתה ולעבודתה כפסיכולוגית ילדים", אמרה הבוקר השרה מירי רגב בראיון לגל"צ.

רגב הוסיפה: "טוב עשה ראש הממשלה שהגדיר אתמול מחדש את כללי המשחק. הרמת המסך וחשיפת הפנים האמיתיות של חלק מהתקשורת, חיונית לדמוקרטיה ולשיח הציבורי בישראל. לצערי, חלקים בתקשורת מונעים מחשבונות פוליטים ואישיים, ורותמים את עבודתם העיתונאית לדבר אחד – הפלת שלטון הימין. זה לא יעזור להם. הציבור אינו טיפש ולכן נתניהו הוא ראש ממשלה הזוכה לאמון הציבור פעם אחר פעם, לנוכח תפקודו המצויין כראש הממשלה ולמרות ההתגייסות העיתונאית למפלגת 'רק לא ביבי'".

סגנית שר החוץ, ציפי חוטבלי אמרה: "התחקיר אתמול הוא חלק משיטת עבודה שתוקפת את סביבת נתניהו בלי לומר דבר אמיתי על ראש הממשלה. הטענות הממוחזרות סביב רעיית ראש הממשלה נמאסו על הציבור. ציבור גדול בישראל יודע בסופו של יום שמדובר במנהיג הפוליטי היחיד שקיים היום על המגרש".

גם סגן השר לשיתוף פעולה אזורי, איוב קרא, בחר להגן על נתניהו וטען: "אי אפשר להאמין למילה שיוצאת מגרונה של אילנה דיין, התחקיר מפוברק".

נתניהו השתלח בעיתונאית ששידרה נגדו תחקיר • בשמאל תוקפים: "הסתה"

2 תגובות

ב"ה למה הכותרת והתמונות אצליכם מראים שאתם כביכול מסכימים עם תוקפי נתניהו?

נתניהו הופך את עצמו לדיקטטור מפחיד יותר ויותר, לא שאילנה דיין נקייה מאינטרסים, אני מאחל מכל לב הצלחה גדולה לשניהם

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *