לקיים בנו חכמי ישראל • לילה של תפילות ודאגה: "הדור זקוק לו"

העולם היהודי עוקב בדריכות ובחרדה עמוקה אחרי כל התפתחות במצבו של מנהיג הדור מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א • בריכוזים החרדים ברחבי הארץ נערכו הערב עצרות תפילה • "כל החיים של מרן רה"י זה נס, צריך להתפלל שהנס הזה ימשך"

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

קורעים שערי שמים: בבתי הכנסת ובהיכלי הישיבות ברחבי הארץ נערכו הערב עצרות תפילה לרפואתו של מרן ראש הישיבה, הגאון הגדול רבי אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא בתושחו"י. ע"פ הוראת גדולי ישראל מתבקשים המתפללים להוסיף פרקי תהילים אחרי כל תפילה.

בני תורה רבים ברחבי הארץ משתתפים כעת ב"משמרות תהילים" לרפואת מנהיג הדור.

"המצב מצד אחד יציב, מצד שני בגילו המופלג של רבנו כל שפעת הכי קטנה היא מורכבת", אומר לנו ד', אברך בר אוריין, מתלמידיו הותיקים של מרן הגראי"ל שטיינמן. לגבריו, "כל החיים שלו זה נס וחייבים להתפלל שהנס הזה יימשך. הדור זקוק לו. הוא ינהיג אותנו עד ביאת גואל צדק".

מוקדם יותר דיווחנו כי מצבו של מרן הגראי"ל שטיינמן מוגדר יציב, אך בשל גילו וחולשתו אומרים בבית החולים שמדובר באשפוז רגיש מאוד. "מרן נושם בכוחות עצמו. הוא צריך את תמיכת בית החולים מחשש להרעה פתאומית במצב", אומר הערב מנהל בית החולים 'מעייני הישועה', פרופ' מוטי רביד.

הוא הוסיף כי "מרן הגראי"ל שטיינמן נמצא בהשגה בטיפול נמרץ וש לידו רופא צמוד". לדבריו, "זה לא מעיד על מצבו, אך לאדם בגילו ובמצבו – עושים את המקסימום".

כזכור, בבדיקה רפואית שנערכה בשבוע שעבר עלה חשש לדלקת ראות ובשל כך החל מרן ראש הישיבה בטיפול אנטיביוטי.

הערב יצא מרן ראש הישיבה ברכבו בלווית מקורביו לסדרת בדיקות מקיפה במרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק.

בשעה זו טרם הוחלט מתי ישוחרר מרן ראש הישיבה לביתו.

יצויין כי בימים האחרונים הותקנו חלונות זכוכית במרפסת הבית ברח׳ חזון איש 5 במטרה למנוע חלילה התקררות של מרן ראש הישיבה בשעת הדלקת הנרות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell