שיפור קל במצבו של הגראי"ל שטיינמן: "התפלל שחרית כמנהגו"

בשורות טובות מבית החולים: במהלך הלילה נרשם שיפור קל במצבו של מנהיג הדור המאושפז בטיפול נמרץ ב'מעייני הישועה' • "הבוקר הוא התפלל שחרית וותיקין, כמנהגו" • גם היום: תפילות לרפואתו בכל הריכוזים החרדים בארץ ובעולם

לקיים בנו חכמי ישראל: שיפור קל נרשם הלילה במצבו של מנהיג הדור, מרן הגראי"ל שטיינמן, המאופז במחלקת טיפול נמרץ בביה"ח 'מעייני הישועה'. לדברי מקורביו, מרן התפלל הבוקר שחרית בותיקין, כמנהגו בקודש".

בבית החולים אומרים שבמהלך היום ייערכו התייעצויות בנוגע למצבו ויתכן שהוא ישוחרר לביתו כבר בימים הקרובים.

גם הבוקר נערכות תפילות לרפואתו בכל הריכוזים החרדים בארץ ובעולם, כשע"פ הוראת הרבנים, כל חזן מוסיף מספר פרקי תהילים מיד לאחר התפילה לרפואת רבי אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא בתושחו"י.

צפו: מרן הגר"ח קנייבסקי מתעדכן על מצבו של מרן הגראי"ל שטיינמן

"המצב מצד אחד יציב, מצד שני בגילו המופלג של רבנו כל שפעת הכי קטנה היא מורכבת", אומר לנו ד', אברך בר אוריין, מתלמידיו הותיקים של מרן הגראי"ל שטיינמן. לדבריו, "כל החיים שלו זה נס וחייבים להתפלל שהנס הזה יימשך. הדור זקוק לו. הוא ינהיג אותנו עד ביאת גואל צדק".

אמש דיווחנו כי מצבו של מרן הגראי"ל שטיינמן מוגדר יציב, אך בשל גילו וחולשתו אומרים בבית החולים שמדובר באשפוז רגיש מאוד. "מרן נושם בכוחות עצמו. הוא צריך את תמיכת בית החולים מחשש להרעה פתאומית במצב", אומר הערב מנהל בית החולים 'מעייני הישועה', פרופ' מוטי רביד.

הוא הוסיף כי "מרן הגראי"ל שטיינמן נמצא בהשגה בטיפול נמרץ וש לידו רופא צמוד". לדבריו, "זה לא מעיד על מצבו, אך לאדם בגילו ובמצבו – עושים את המקסימום".

כזכור, בבדיקה רפואית שנערכה בשבוע שעבר עלה חשש לדלקת ראות ובשל כך החל מרן ראש הישיבה בטיפול אנטיביוטי.

הערב יצא מרן ראש הישיבה ברכבו בלווית מקורביו לסדרת בדיקות מקיפה במרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק.

בשעה זו טרם הוחלט מתי ישוחרר מרן ראש הישיבה לביתו.

יצויין כי בימים האחרונים הותקנו חלונות זכוכית במרפסת הבית ברח׳ חזון איש 5 במטרה למנוע חלילה התקררות של מרן ראש הישיבה בשעת הדלקת הנרות.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן