דיווח: בידי החוקרים מידע חדש ורגיש המעלה חשד לפלילים נגד רה"מ

האם נמצא האקדח המעשן נגד ראש הממשלה? 'הארץ' חושף הערב שבעקבות ה'בדיקה' המתנהלת נגד נתניהו באחת מהפרשיות שנקשרו בשמו, הגיע לידי החוקרים מידע חדש ורגיש המעלה חשד לפלילים נגד רה"מ

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

בשבועות האחרונים בתזמון של אחת לכמה ימים, צצות ועולות בכלי התקשורת פרשיות חדשות ודיווחים שונים העוסקים בהתנהלותו הבלתי תקינה לכאורה של ראש הממשלה. מאז סוף הקיץ עסוקים גורמי אכיפת החוק בבדיקת נכונותן של מספר 'פרשיות' מרכזיות שנחשפו בעניינו של רה"מ, זאת לאחר שהיועה"מ לממשלה עו"ד אביחי מנדלבליט אישר מעבר בעניינים אלו ל'בדיקה 'בלבד, ללא מעבר לחקירה גלויה.

לפי דיווח של גידי ווייץ ב'הארץ', בימים האחרונים חל מפנה בבדיקת החשדות נגד רה"מ עד כדי הגברת הילוך וחשיפת מידע חדש סביב הנושא המדובר.

לדבריו, "עד לאחרונה עמדה במרכז הבדיקה פרשה אחת משמעותית שריכזה את מרב תשומת הלב של צמרת התביעה הכללית. כעת מתברר כי חל מפנה משמעותי בבדיקת חומר נוסף הנוגע לנתניהו, מדובר במידע שנגלה לעיני החוקרים אגב הבדיקה בפרשה זו, כך שהבדיקה המשטרתית עוסקת כעת בשתי פרשות".

מטעמו של ראש הממשלה נמסר: "הכל קשקוש. מאז ניצחון נתניהו בבחירות האחרונות ועוד לפניהן עושים גורמים עוינים לראש הממשלה מאמצים כבירים להביא להפלתו, תוך הטחת האשמות סרק נגדו ונגד משפחתו. מדובר בשקר מוחלט. לא היה כלום ולא יהיה כלום".

נזכיר כי רק אמש פשטו אנשי יחידת להב 433 על לשכתו של היועץ המשפטי של משרד הביטחון, אחז בן ארי, כחלק מבדיקת פרשת הצוללות ונטלו עמם מסמכים רבים.

יש לציין כי עד כה, מעבר לספקולציות הרבות בקרב העיתונאים המדבררים את הנושא מזה שבועות ארוכים, עדיין לא ידועה טיבה של "החקירה המרכזית" המתנהלת נגד ראש הממשלה במקביל לפרשת הצוללות ואלו האחרות שעלו בשבועות האחרונים.

סערה: מי הדליף את תמלילי החקירה של שרה נתניהו?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell