בעקבות המידע החדש: חקירה פלילית נגד נתניהו – כבר בשבוע הבא

מסתבך? לאחר המידע החדש שהגיע לחוקרים בבדיקה המתנהלת בעניינו של רה"מ, מעריכים גורמים במשטרה כי היועץ המשפטי לממשלה יורה על חקירה פלילית מלאה נגדו כבר בשבוע הבא

 • הרב אלבז מתחנן למען אב חולה: "כל המשפחה נהרסת"

  תוכן מקודם

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

ההתפתחות הדרמטית בתיק נתניהו: במשטרת ישראל מעריכים כי היועץ המשפטי לממשלהף אביחי מנדלבליט, יאשר בקרוב לעבור מבדיקה בתיק נתניהו לחקירה פלילית מלאה וגלויה בעניינו – כך נחשף הערב בערוץ 2.

ע"פ הדיווח, המשטרה ביקשה מהיועץ המשפטי לממשלה כבר לפני מספר חודשים לעבור מבדיקה לחקירה פלילית מלאה. במשטרה מאמינים כילכל המאוחר עד השבוע הבא ייתן מנדלבליט אור ירוק לפתיחת חקירה פלילית. יצוין כי החשדות הנבדקים בין היתר בפרשה הם קבלת שוחד וקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות.

בלשכת ראש הממשלה מתעקשים גם הערב: "הטענות משוללות יסוד. אנחנו חוזרים ואומרים – לא יהיה כלום כי אין כלום".

נזכיר שהיום חשף גידי ווייץ ב'הארץ' כי בימים האחרונים חל מפנה בבדיקת החשדות נגד רה"מ עד כדי הגברת הילוך וחשיפת מידע חדש סביב הנושא המדובר.

לדבריו, "עד לאחרונה עמדה במרכז הבדיקה פרשה אחת משמעותית שריכזה את מרב תשומת הלב של צמרת התביעה הכללית. כעת מתברר כי חל מפנה משמעותי בבדיקת חומר נוסף הנוגע לנתניהו, מדובר במידע שנגלה לעיני החוקרים אגב הבדיקה בפרשה זו, כך שהבדיקה המשטרתית עוסקת כעת בשתי פרשות".

רק אמש פשטו אנשי יחידת להב 433 על לשכתו של היועץ המשפטי של משרד הביטחון, אחז בן ארי, כחלק מבדיקת פרשת הצוללות ונטלו עמם מסמכים רבים.

יש לציין כי עד כה, מעבר לספקולציות הרבות בקרב העיתונאים המדבררים את הנושא מזה שבועות ארוכים, עדיין לא ידועה טיבה של "החקירה המרכזית" המתנהלת נגד ראש הממשלה במקביל לפרשת הצוללות ואלו האחרות שעלו בשבועות האחרונים.

3 תגובות

ביבי, העם איתך! מאמינים בחפותך!
ומי שעזר לך בכל החשדות והעלילות שניסו לטפול לך – יעזור לך הלאה, אכי"ר.

כל דבר טוב הולך עם נסיונות וסיבוכים…

כן , ת'אמת אין תחליף לנתניהו . אלא עם כן יחזור גדעון סער.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן