מתיחות בליכוד: "חברי כנסת לא מגנים על נתניהו מסיבות אישיות"

פרשת מוזס-נתניהו גורמת למתחים בתוך מפלגת השלטון: יו"ר הקואליציה מאשים את חבריו במפלגה בכך שהם מעוניינים בהפלת נתניהו • בשעה זו: נוני מוזס נחקר פעם נוספת במשרדי להב 433: "פרסומים קשים מאוד"

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

פרשת מוזס-נתניהו: ממשיכה לעמוד במרכז סדר היום התקשורתי והציבורי: מו"ל 'ידיעות אחרונות', נוני מוזס, נחקר בשעה זו פעם נוספת במשרדי להב 433 כשהחשד המרכזי נגדו הוא ניסיון לנתינת שוחד.

בתוך כך, הפרשיות האחרונות גורמות למתיחות בתוך מפלגת השלטון. יו"ר הקואליציה, ח"כ דוד ביטן, טוען הבוקר כי חלק מחבריו לא מתגייסים להגן על נתניהו "משום שהם מעוניינים להחליפו". בראיון ל'גלי ישראל' הוסיף ביטן כי קיימים כאלו שלא מגנים עליו כי הם עדיין חוששים מנוני מוזס.

במקביל, ממשיכים בכירי העיתון לנסות ולטהר את שמם ואת שם מקום עבודתם. הבוקר הצטרף לקמפיין הטיהור העורך הראשי של העיתון, רון ירון, שפרסם טור ארוך ובו – לצד הגינוי לנאמר בשיחות שהודלפו – הטענה שגם אם נתניהו ומוזס היו סוגרים ביניהם דיל, הרי שהוא לא היה מצליח להתבצע בפועל.

"אני עובד כבר כמעט 25 שנים בבית 'ידיעות אחרונות'. ואני מתעקש על המילה בית. אתמול בערב התברר לי שאני לא רק העורך הראשי של העיתון החשוב והמשפיע במדינה. אני גם זה שמחזיק ביד את סולם ריכטר. אני אחראי על 'רעידת האדמה שתהיה פה'. או יותר נכון על זו שהייתה יכולה להיות פה, ב"ידיעות אחרונות", אם מישהו היה מנסה לשנות את הקו של העיתון", טוען ירון.

לדבריו, "סולם ריכטר, שמודד את השפעת רעידות האדמה, נע בין 2 ל־10. כאשר 2 היא רעידה קלה שאינה מורגשת בכלל, 5 עלולה לגרום לנזק רק למבנים שבנויים בצורה גרועה, ו־10, לפי מומחים, 'מעולם לא תוארה בכתב'. בית 'ידיעות אחרונות', גם הישן בתל־אביב ובטח זה החדש בראשון לציון, בנוי היטב. ולא רק הבניין, אלא בעיקר האנשים שעובדים בו. ולכן, אני מעריך את הרעידה שעליה דיבר מוזס ב־10 בסולם ריכטר. כזו ש'לא תוארה עדיין בכתב'. בטח לא מעל דפי 'ידיעות אחרונות'. ובמילים אחרות: אין מצב שהעיתון הזה היה שורד את רעידת האדמה הזו. כולנו, כאיש אחד, היינו עוזבים ומחפשים בית אחר. ואז, ממילא 'ידיעות אחרונות' כבר לא היה העיתון שאתם מחזיקים כרגע ביד".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell