לא רק דיבורים • דיווח: נתניהו תיווך בין נוני מוזס לאנשי עסקים

פרשת מוזס-נתניהו ממשיכה להסתעף: הערב נחשף רה"מ תיווך בין מו"ל 'ידיעות' לאנשי עסקים שהיו מעוניינים להשקיע בעיתון • המשמעות: גירסת "רק רציתי למשוך את מוזס בלשון" - מתמוטטת • בפנים: תמלילי שיחות נוספים שנחשפו הערב

 • אתה מחונן ובעל יכולות גבוהות? יש לנו משהו לספר לך

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • "בגיל 8 נתלשתי מהבית" מוישי חוזר ליום הבריחה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

פרשת מוזס – נתניהו ממשיכה להסתעף: ערוץ 2 חושף כי למשטרה הגיע מידע אודות מעורבותו ותיווכו (לכאורה) של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, במגעים שניהל מו"ל 'ידיעות' עם אנשי עסקים במטרה שייכנסו בו כשותפים וכמשקיעים. שם מפתיע שצץ בהקשר הזה הוא ארנון מילצ'ן, כוכב פרשת תיק 1000 שהתעניין ברכישת העיתון, תודות להמלצת רה"מ.

כמו כן צויינו שמותיהם של עוד 3 אנשי עסקים אליהם פנה נתניהו בנידון.

המשמעות: גירסתו של רה"מ לפיה הוא לא שיתף פעולה בפועל עם הצעותיו של מוזס – מתמוטטת לגמרי אל מול פעולותיו האקטיביות מול אנשי העסקים הנ"ל.

בתוך כך, העיתונאי גיא פלג חושף גם הערב חלק מתמלילי השיחות בין נתניהו למוזס. מהתמלילים עולה כי בניגוד לטענות של העורך הראשי לפיהן איש לא היה משתף פעולה עם הקנוניה, הרי שמוזס בפירוש "בנה עליהם".

הפעילים מגבים, השרים שותקים • הליכוד בעידן חקירות נתניהו

להלן התמלילים שנחשפו הערב

מוזס: "בהנחה שאנחנו מסכמים את הדברים, אתה חייב לשחרר מישהו שידבר עם רון (רון ירון, עורך "ידיעות אחרונות") את מי שאתה רוצה. אתה חודשים לא נותן את זה.

נתניהו: "ניר חפץ יוכל לדבר איתו?".

מוזס: "לא. ניר רצה לעשות שני דברים, הוא רצה לעבוד אצלך ולהיות עורך 'ידיעות'. אז אני לא רוצה…ניר מדבר איתו בשוטף אבל הוא לא יסמוך על ניר. העניין הוא שב-22:30 בלילה אני לשמחתי הולך לישון. בשוטף יש דברים. הדגשים החשובים שלך, הוא צריך להיות בקשר עם שני אנשים".

נתניהו: "זה לא 22:00 בלילה".

מוזס: "הוא צריך לדבר עם שני אנשים, עם רון (עורך 'ידיעות') ועם ערן (עורך ynet)".

נתניהו: "עם ערן ניר לא יכול לדבר? עדיף שלא?".

מוזס : "תראה ביבי, אנחנו צריכים לעשות הכול מהר כי אני צריך להזיז את הספינה. אני אומר לרון ביום ראשון".

נתניהו: "אבל תסובב את הספינה".

מוזס: "אני אומר לרון ביום ראשון שידברו איתו, זו ההתחלה. היו כמה דברים קטנים אחד או שניים שהוא ביקש וזה קרה. ביבי, יש בחירות עוד שלושה וחצי חודשם. יהיו מיליון אלמנטים עליך. ניהלנו את זה ב-2009, אתה שכחת אולי".

נתניהו: "לא שכחתי בכלל".

מוזס: "נוהל אינטילגנטי, טוב והיינו לכאורה באותו מצב. כבר היינו בסרט הזה, עשינו את זה. זאת מערכת בחירות רביעית שלנו, לא שלישית, רביעית. 96, 99, 2009 ועכשיו".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell