במוקד חקירת בנו של רה"מ: המתנות וההטבות אותן קיבל מאילי הון לאורך השנים. ההערכה היא כי הוא יעשה הכל כדי להרחיק את אביו מהענין ו"יפיל" את התיק על עצמו • תיק 2000: מוזס יחקר היום פעם נוספת, גם שלדון אדלסון עשוי להיחקר בקרוב

אחרי ראש הממשלה ורעייתו, מגיע תורה של הבן, יאיר: בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, צפוי להיחקר היום בנוגע לתיק 1000, בה חשודה משפחת נתניהו בקבלת מתנות ממיליארדרים באופן לא חוקי. ההערכה היא כי נתניהו ג'וניור יעשה הכל כדי לברחיק את אביו מהתיק, ולצורך כך יטען בחקירה שהכל נעשה על דעת עצמו ללא ידיעת ו/או מעורבות רה"מ.

התפתחויות גם בתיק 2000 (פרשת מוזס-נתניהו): מן"ל 'ידיעות אחרונות', נוני מוזס, צפוי להיחקר היום פעם נוספת. בנוסף, הבעלים של עיתון ישראל היום, המיליארדר האמריקאי שלדון אדלסון, צפוי גם הוא להיחקר בפרשה.

כזכור, גם אתמול נחשפו תמלילים משיחתם של נתניהו ומוזס, תמלילים המעידים על מעורבתו של רה"מ בישר"ה. להלן המרכזיים שבהם:
מוזס: "צריך להגיד מספר (עותקים של ישראל היום), לא שני שליש"

נתניהו: "צריך להסביר מה המספר, לא להוריד לגמריי. לא להוריד לשני שלישים להוריד לגמריי"

מוזס: "אני מנסה לחשוב, ביום שיש זה 400.000 עותקים. מנסה לחשוב על פורמולה של כמה עמודי מודעות".

נתניהו: "מה, אתה יכול להגביל אותו בעמודי מודעות"?

מוזס: "כשדיברנו על מספרים, זה היה 275.000 עותקים והיום זה 325.000 עותקים. אתה מבין למה כל זמן שעובר זה עושה בעיה. חוזרים למצב שאנו דוחים ויותר קשה לפתור.

מוזס: "יש בעיה, מה הבעיה, שיש כאן מודעות ממשלתיות, 30, 50, 70 אחוז מהמודעות זה כי המדינה נותנת להם כסף, זה לא תקין, אני אומר לך את זה כהערת אגב, אב אי אפשר הכל יחד".

נתניהו: "בסדר, גם זה רשמתי לי" – "לא נטפל בזה עכשיו".

מוזס: "אני אגיד כמות עותקים ו- X אחוזי תפוסה זה מושג בעיתונות, בחינמון, מעל כמות עותקים מסויימת אחוז המודעות לא יכול להיות גבוה.

מוזס: "אנחנו מנסים ביחד למצוא משהו"…

מוזס: "ואז הנזק שהוא גורם בהורדה של המחיר הוא מוגבל, אנחנו מנסים למצוא ביחד משהו".

נתניהו: "אני חושב שמה שנשמע יותר סביר, אני חושב בקול רם… חלילה… אני לא…

מוזס: "בא רגע, נחשוב על הפרטים של החוק" – "זה מתחיל שני שליש"

נתניהו: "צריך להגיד לשלדון".