לראשונה: נתניהו זוכה לגיבוי מאחד השרים הבכירים בליכוד

בשבועות האחרונים נמנעו השרים הבכירים בליכוד להביע תמיכה ואמון בראש הממשלה • היום הפתיע שר התחבורה, ישראל כץ, כשנשא נאום תמיכה נלהב בנתניהו: "ענייני הביטחון והחוץ נמצאים בידיים הבטוחות והטובות ביותר. יש לי אמון מלא בראש הממשלה"

מאז התפוצצות הפרשיות השונות בעניינו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, טוענים מקורביו כי השרים הבכירים בליכוד נמנעים מלהתייצב מאחוריו ולגבות אותו – משיקולים פוליטיים. היום הפתיע שר התחבורה, ישראל כץ, עם נאום תמיכה נלהב בנתניהו, נאום שתוכנו לא היה מבייש גם את ח"כ ביטן או דודי אמסלם.

בטקס פתיחת מנהרות הראל אמר כץ: "אני מכהן כשר תחבורה קרוב לשמונה שנים ובשנה וחצי האחרונות גם כחבר קבינט שמלווה את פעילותו של ראש הממשלה. אני יכול לומר באופן חד משמעי – ענייני הביטחון והחוץ נמצאים בידיים הבטוחות והטובות ביותר". כץ פנה לנתניהו והוסיף: "יש לי אמון מלא בך, אדוני ראש הממשלה ואני מחזק את ידיך ומאחל לך ולכולנו שחשכת העננים המתקדרת תוסר בהקדם ותוכל להמשיך להוביל את ישראל, כפי שנבחרת לעשות, למשך שנים רבות".

הדברים נחשבים מפתיעים במיוחד כשהם מושמעים על ידי כץ, מי שנחשב לאופוזיציה העיקרית נגד נתניהו בליכוד וכמעט פוט על ידו במשבר הרכבת בקיץ.

הפעילים מגבים, השרים שותקים • הליכוד בעידן חקירות נתניהו

בתוך כך, הבוקר הגיע השר לאיכות הסביבה וענייני ירושלים, זאב אלקין, למשרדי להב 433 על מנת לתת את עדותו, ככל הנראה בכל הקשור לחלקו בפרשת חוק 'ישראל היום'. אלקין מצטרף לשורת נחקרים הולכת וגדלה, בפרשה שממשיכה להסתעף בימים האחרונים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *