לראשונה בעיתונות החרדית; מוסף עלוני פרשת השבוע

'בקהילה' ממשיך בתנופת ההתחדשות: פרוייקט חדש וייחודי של השבועון הוותיק מביא אליכם את כל עלוני השבת עד הבית

הקונים והמנויים הוותיקים של 'בקהילה' מבחינים כבר זמן רב בשינוי מרענן שעובר על העיתון, הוותיק המתקרב לשנתו העשרים. כך הוחל בשנה האחרונה בשיווק חבילה נפרדת שבה רק החדשות והמגזין הנקראת 'בקהילה אישי' וכך גם החבילה המשפחתית הכוללת גם את התוספות 'פנינים' – המוסף לנשים; 'חברים; – המוסף לילדים; 'העולם החרדי' – האירועים בחצרות האדמו"רים והרבנים; ו'תבונות' – המוסף התורני האיכותי הזוכה לשבחים רבים מכל קצוות הקשת. מתחילת שנת תשע"ז מצורפת למגזין גם חוברת חדשה הזוכה לפופלאריות רבה 'אוצר פניני החסידות' אשר כשמה כן היא – אוצר בלום וגדוש של פנינים מספרי החסידות לצד סיפורים מקוריים ומעשירים.

השבוע הופתעו מנויי וקוני בקהילה לגלות בחבילה המשפחתית חוברת חדשה ומרתקת בשם 'חכו ממתקים'. החוברת הייחודית טומנת בחובה מקבץ איכותי וגדול של מיטב מעלוני השבת החל ב'עלים לתרופה' הפופולרי והוותיק, המשך בעלונים מתורתם של גדולי הדור שליט"א כמו 'כאיל תערוג' מבית מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א, 'דברי שיח' מבית מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א, וכלה בעלונים נוספים ומוכרים שכל אחד מהם מלא בתוכן איכותי ומרתק. המקבץ הכולל יוצר גליון איכותי ומרתק שנארז גם בחבילה מעוצבת וצבעונית.

עורך 'בקהילה' שלמה קוק מסביר: "באחרונה עובר העיתון רענון מרשים בכל חלקיו, הן המגזין והחדשות שגדלו בכמות ואיכות והן בכל התוספות המרתקות אותן אנו מצרפים מדי שבוע.

"בתקופה האחרונה כולנו נוכחים לראות בפופלריות הגוברת של עלוני השבת המתרבים והולכים, כאשר ביניהם יש חלק לא מבוטל של עלונים איכותיים ומרתקים. הענין הוא שאיש לא יכול לעמוד ולקבץ את כל העלונים, בפרט שיש כאלה מהם שלא זוכים לתפוצה נרחבת במיוחד. החלטנו אם כן להרים את הכפפה ולייצר מקבץ כזה לתוכו אנו אוספים את מיטב עלוני השבת, אלו שהציבור מהלל ומשבח מדי שבוע בשבוע, על מנת להעשיר את קוראינו בעוד תוכן מגוון ואיכותי. כזה שיוכלו לשבת ולהתענג איתו בשבת, בבית הכנסת או בסעודות
"אנו מקבלים תגובות מפתיעות ונלהבות ללא הרף ושמחים לראות ששוב קלענו לטעמו ורחשי ליבו של הציבור", מסיים קוק, ומבטיח יחד עם כל הצוות הנמרץ שלצידו, להמשיך ולהפתיע.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *