תחת אבטחה כבדה הגיע אחה"צ ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לניחום אבלים במעונו של כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א, היושב שבעה על אמו הצדקנית, הרבנית מרים רוקח ע"ה • צילומים: קובי גדעון, לע"מ

ראש הממשלה בביקור ניחומים אצל כ"ק האדמו"ר מבעלזא: "בלי אמונה לא הייתי יכול לעמוד מול כל העולם"

ביום האחרון לשבעה על פטירת אמו של מרן האדמו"ר מבעלזא הגיע ראש הממשלה בנימין נתניהו לביקור תנחומים. בשיחתו הודה ראש הממשלה על התמיכה שהוא זוכה מנציגו בכנסת הרב ישראל אייכלר והנציגים החרדים בכנסת. האדמו"ר הגיב: "אמרתי להרב אייכלר ששנים רבות לא היה ראש ממשלה שידע לעמוד כך מול העולם". צריך לדעת שהכל משמים. היה לנו נס גדול שעברנו תקופה קשה בארה"ב. עכשיו נבחר נשיא שצריך להתפלל שיהיה טוב ליהודים ולישראל.
נתניהו פירט בפני האדמו"ר את הסכנה הגדולה בפניה ניצבה ישראל מול האיראנים ועל המשימה הקשה לצאת לקונגרס ולהזהיר את העולם כולו, מפני הסכנה האיראנית שהיא סכנה לא רק לישראל אלא לעולם כולו. כולם היו נגד זה, כולל ידידים, שהזהירו אותי לא לדבר בפני הקונגרס. אבל הצלחנו לשכנע את העולם כולו בסכנה הזה. הוא סיפר שהוא עומד לשוחח עכשיו עם נשיא ארצות הברית, גם על הסכנה הזאת.
ראש הממשלה סיפר על השיעור בפרשת השבוע שהוא מקפיד עליו עם משפחתו וזה מה שנותן לו כוח לעמוד מול כל הקשיים והאתגרים העומדים בפנינו. "בלי אמונה לא הייתי יכול לעמוד מול כל העולם" – אמר.
האדמו"ר מבעלזא בירך את נתניהו שיצליח להנהיג את המדינה על מי מנוחות ושלא יהיה פילוג בעם ישראל ואיש לא יוכל להרע לכם.
בפגישה השתתפו ח"כ הרב ישראל אייכלר ומזכיר הממשלה צחי ברוורמן.

resizedimg100908.jpg-500x333c

img749841-500x333c

resizedimg100907.jpg-416x277c

אם המלכות: הרבנית מבילגורייא ע"ה, אימא של האדמו"ר מבעלזא