לקיים בנו חכמי ישראל: מרן ראש הישיבה נכנס כעת לטיפול רפואי רגיש ומורכב, ובסביבתו קוראים לציבור להמשיך להעתיר לרפואתו • התפללו: רבינו אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפואה שלמה בתושח"י

תפילה וזעקה: בעקבות מצבו הבריאותי הוכנס כעת מרן הגראי"ל שטינמן לטיפול רפואי מורכב בבית החולים 'מעייני הישועה'. מטרת הטיפול: להעניק לו סיוע נשימתי שיקל עליו בהמשך.

מבית החולים נמסר: "מרן ראש הישיבה שליט"א עובר בדקות אלו טיפול רפואי מורכב. הציבור נקרא לקרוע עכשיו שערי שמים ולהרבות בתפילה לרפואתו המהירה והשלמה של רבינו אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש".

//www.jdn.co.il/gallery/796109

מנהל בית החולים 'מעייני הישועה', פרופ' מוטי רביד, עדכן הבוקר בראיון לתכנית 'חדש על הבוקר' עם העיתונאי נועם זיגמן ב'קול ברמה' על מצבו של הרב: "הרב נושם בכוחות עצמו ומתקשר, אנחנו עדיין מתלבטים לגבי הפעולות הרפואיות שייעשו…הרב לא מאושר מריבוי הדיווחים אודות מצבו, ואנחנו שומרים על כבודו וצנעת הפרט".

לדבריו, "אנחנו רוצים שהרב ימשיך לנשום גם בעתיד ויתכן שנצטרך לבצע איזו שהיא פעולה וכרגע מתנהל על כך דיון, מקווה שהיום נקבל את ההחלטה ונבצע".

הרב קובי רוזנשטיין, אחד מבאי ביתו הקרובים של מרן שליט"א, התראיין אף הוא במשדר ואמר: "אנחנו רואים כל הזמן כיצד התפילות משפיעות על בריאותו של מרן ראש הישיבה. אנחנו מסתכלים ורואים את השנים הרבות בהן מרן נושא בעול אותנו ברגע שאנחנו יכולים להחזיר מעט עבורו, אנחנו עושים את זה. ראש הישיבה זקוק לתפילות של כל עם ישראל.

אתמול בשעות הבוקר שוחח הרב עם אנשים סביבו, אך הרב חלש מאוד. הרב יודע שמתפללים לרפאותו והוא מודה לציבור, אך אנחנו עדיין זקוקים לרחמי שמיים מרובים. שכל יהודי ויהודי יקבל על עצמו עוד פרק תהילים, עוד קבלה טובה".

//www.jdn.co.il/video/795809