לקיים בנו חכמי ישראל: מבית החולים 'מעייני הישועה' נמסר כעת כי סיבת ההידרדרות במצבו של מרן הגראי"ל שטינמן היא זיהום חדש שהתגלה בגופו • התפללו: רבינו אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש

תפילות ודאגה: עולםפ התורה ממשיך לעקוב אחרי מצבו של מרן מנהיג הדור, הגראי"ל שטינמן, המאושפז בבית החולים 'מעייני הישועה'. לפני זמן קצר הודיעו בבית החולים כי "ככל הנראה קיים זיהום כל שהוא בגופו של מרן שליט"א. הרופאים המסורים המטפלים במרן עדיין לא יודעים את מקור הזיהום".

עוד נמסר: "לאור המצב, הציבור נקרא להמשיך ולהרבות בתפילה לרפואתו המהירה והשלמה של רבינו אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש".

מוקדם יותר דיווחנו כי בכל תפוצות ישראל נמשכות התפילות לרפואת רבן של ישראל מרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרן לייב שטיינמן שליט"א. מצאת השבת סובל מרן ראש הישיבה מחום, זאת למרות מגמת ההתאוששות שנרשמה בסוף השבוע.

בנוסף, מרן ראש הישיבה שליט"א עדיין סובל מחולשה כללית.

המנהל הרפואי של בית החולים 'מעייני הישועה', פרופ' מוטי רביד, עדכן הבוקר בראיון לתכנית 'חדש על הבוקר' ב'קול ברמה' על מצבו של מבן: "מצבו של הרב לא כל כך טוב הבוקר. הוא סובל מחום שנובע ככל הנראה מזיהום אחר מזה שהיה לו", אמר רביד והוסיף כי "ישנה ירידה במצבו ביחס לשבוע שעבר".

כזכור, במהלך השבוע האחרון פקדו את חדרו בבית החולים חברי הכנסת של 'דגל התורה' במשך כמה פעמים.

מרן הרב שטיינמן בן ה-103 אושפז לפני כשבוע במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים מעייני הישועה בבני ברק בשל קשיים במערכת הנשימה.

לפני כחודש אושפז מרן הרב שטיינמן בבית החולים מעייני הישועה לאחר שלקה בדלקת ריאות חריפה שהסתבכה. לאחר שבוע בבית החולים הוא שוחרר להשגחה בביתו.

הציבור נקרא להתפלל לרפואתו המהירה והשלמה של רבי אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא.