סגנון של נאסרללה נעים קאסם הבהיר בראיון לכלי תקשורת בלבנון כי סבב לחימה נוסף מול ישראל הוא בלתי נמנע וכי "אנו מוכנים לשלם את מחיר העימות" • דיווח בלבנון: "חיזבאללה איבד לוחמים במהלך הלחימה בסוריה, יותר מאשר בכל שנות הלחימה שלו נגד ישראל"

סגנו של נאסרללה נעים קאסם מבהיר, כי על ישראל 'לא להיות רגועה' כלשונו, מפני שסבב לחימה נוסף מולה הוא בלתי נמנע, "אנו מוכנים לשלם את מחיר העימות עמה", אמר.

"אין בכוונת חיזבאללה להרגיע את ישראל או את פחדיה", את הדברים אמר קאסם בראיון לכלי תקשורת בלבנון.

סגנו של נאסרללה התייחס גם למצב בסוריה והבהיר, כי אין בכוונת הארגון לסגת מהמדינה בכל הסדר עתידי, "אנו לא חלק מהפתרון הפוליטי במדינה", אמר.

הוא ביקש לקשור בין תקוותה של ישראל לנוכח המתיחות שנוצרה בין אירן, סוריה ורוסיה והכחיש כי מתיחות שכזו קיימת.

באשר לישראל ולחשבונות הארגון עמה בדרום לבנון ובגולן אמר קאסם, "המסר שאנו משדרים הוא עיקבי, אנו מוכנים לשלם את מחיר העימות".

יצוין כי לפי דיווחים המתפרסמים בעולם, הרי שארגון הטרור חיזבאללה איבד לוחמים במהלך הלחימה בסוריה, יותר מאשר בכל שנות הלחימה שלו נגד ישראל.

במקביל פרסם אמש כלי תקשורת בארה"ב נתונים, המלמדים על היקף הפגיעה באנשי חיזבאללה במהלך שנות הלחימה בסוריה.

לפי הדיווח, חיזבאללה איבד בשנים האחרונות יותר מ-2000 לוחמים כאשר מספר הפצועים במקביל מוערך ביותר מ- 6000.

אתמול במקביל דווח כלי התקשורת "אלאחבאר" הלבנוני, כי לישראל ישנה הערכה מודיעינית ולפיה, חיזבאללה מחזיק באחד מהצבאות החזקים במזרח התיכון, כאשר מספר הלוחמים המגויסים לשורות הארגון עומד על כ- 20,000 בשרות סדיר ועוד 70,000 לוחמים במילואים.