"מרן הודה לרופאים וברך אותם שלא תצא תקלה תחת ידם"

בשורת שחרורו של מרן הגראי"ל שטינמן מבית החולים: רופאו האישי מעדכן כי מצבו הולך ומשתפר, אך לא ברור מתי ישוב לקבל קהל • מניינים מצומצמים יתקיימו בביתו בימים הקרובים. בני ביתו מפצירים בציבור שלא להפריע את מנוחתו

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • הגאון ר' אלימלך בידרמן בבקשה מפתיעה

  תוכן מקודם

מצבו של מרן מנהיג הדור הגראי"ל שטינמן: ברחבי העולם היהודי קיבלו בשמחה רבה את הידיעה על שחרורו מבית החולים. רופאו האישי, פרופ' אברהם ויינברג, עדכן בראיון ליומן הצהרים של 'קול ברמה' על מצבו ועל ההתפתחויות האחרונות. האזינו

יצוין כי מרן ראש הישיבה שליט"א הודה באופן אישי לרופאים שטיפלו בו בבית החולים במסירות רבה ואף הוסיף ובירכם שלא תצא תקלה תחת ידם.

בני ביתו של מרן שליט"א ביקשו להודות מאוד לצוות הרפואי ביחידה לטיפול נמרץ במרכז הרפואי מעייני הישועה ובראשם לפרופ' אליהו סורקין ולכל הרופאים וצוות המחלקה שטיפלו במרן שליט"א במסירות רבה והביאו בסייעתא דשמיא למצב רפואי המאפשר את שחרורו של מרן שליט"א. וכן להודות לרופאו האישי פרופ' אברהם וינברגר על מסירותו הרבה שנים רבות לבריאותו של מרן.

מבית מרן נמסר כי אין קבלת קהל בימים אלו.

"התפילות בבית מרן מתקיימות במניין מצומצם. הציבור מתבקש שלא להפריע למנוחתו של ראש הישיבה.

הציבור נקרא להמשיך ולהרבות בתפילה לרפואתו המהירה והשלמה של רבינו אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש", נאמר בהודעה מיוחדת לציבור..

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן