היה או לא היה דיל? יחימוביץ' וכבל ממשיכים להסתבך

לאחר שהסבירו שההקלטה של כבל מבטאת משאלת לב בלבד, נחשף בערוץ 2 מסמך ובו התחייבות של שלי יחימוביץ' לתמוך באיתן כבל לראשות המפלגה • יחימוביץ' בתגובה: "מדובר בהסכמות נקיות, ערכיות ולגיטימיות. לא משהו מעבר"

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

הרוחות במפלגת העבודה ממשיכות לסעור סביב מה שמסתמן כדיל מפוקפק בין שלי יחימוביץ' לאיתן כבל. כזכור, ביום חמישי האחרון נחשפה הקלטה שבה נשמע כבל מודה שהוא סיכם אם יחימוביץ' שתתמוך בו בקרב על ראשות המפלגה בתמורה לתמיכתו בה בקרב על ראשות ההסתדרות.

ההקלטה הוציאה את השנים -לכאורה – כשקרנים מאחר והם התחייבו שלא קיים דיל ביניהם.

כבל מיהר לתרץ את הדברים בכך שמדובר ב"משאלת לב" בלבד ואילו יחימוביץ' אמרה בראיון לערוץ 2: "זה מביך, זה לא נעים. איתן ואני שוחחנו, והוא אמר לי שהוא דיבר בלהט רגשות. הוא היה מול שני אנשים שניסו לגזלו ממנו במרמה את הסיעה שייסד בזיעת אפיו והוא ניסה לשכנע אותם, ולכן דיבר ממשאלות לבו".

לדבריה, "מעולם לא לקחתי דילים וקומבינות למיניהם, וגם מקרה זה לא היה ולא נברא – לא בכתב, לא בדיבור, לא ברמז ולא בקריצה. קיבלתי הצעות רבות ושלל דילים, אבל איתן היה היחיד שבא אליי עם תשוקה ורצון שתהיה בכלל התמודדות בהסתדרות".

אלא שמסמך שנחשף בערוץ 2 הערב מעמיד את ההכחשות באור מגוחך. במסך, עליו חתומה יחמימוביץ', נאמר: "הואיל ושלי מבקשת להיבחר לראשות ההסתדרות הכללית החדשה בבחירות אשר תתקיימנה בשנה זו, והואיל ואיתן ייסד את סיעת "ביתי חברתי בהסתדרות" המבקשת להתמודד בבחירות הקרובות,

והואיל ושלי ואיתן חולקים ביניהם זה זמן עמדות דומות בכל הקשור לעתידה של ההסתדרות ולעתידה של מפלגת העבודה. הגיעו השניים להבנות כי מעתה ישתפו פעולה מתוך חברות אמת, אמון הדדי, ושותפות לדרך הפוליטית, הערכית והציבורית הוסכם כי איתן ושלי יעשו כל אשר לאל ידם כדי לסייע זה לזה מעתה בקידום מטרותיהם ושאיפותיהם הציבוריות, הערכיות והפוליטיות בכל התחומים".

בתגובה למסמך המרשיע נמסר מיחימוביץ: "ההסכם שפורסם, שאמנם אינו ההסכם הסופי אך בהחלט משקף את רוח הדברים, הוא העדות המוצקה ביותר לכך שמדובר בהסכמות נקיות, ערכיות ולגיטימיות. כל מי שראה הסכמים קואליציוניים מבין שמדובר בהסכם תמים".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell