"הרצוג מחזיק בדיל מלוכלך עם ניסנקורן; חמק בעור שיניו מכתב אישום"

חברת הכנסת שלי יחמוביץ' סוגרת חשבון עם מבקריה ותוקפת בחריפות את יו"ר המפלגה הרצוג • "מחזיק בדיל מלוכלך עם ניסנקורן, שתק בחקירה חמורה. הוא נעשה מבקר טוהר המידות? הציניות והאירוניה מרכינות את ראשן בבושה ובמבוכה"

מגיבה להתקפות: ח"כ שלי יחמוביץ' שיגרה הבוקר מכתב ארוך לתומכיה בו מסרה את גרסתה באשר לדיל שינה לבין איתן כבל שמסעיר את 'העבודה'. מעבר לתשובות לגופו של ענין, מתחה יחימוביץ' ביקורת חסרת תקדים בחריפותה על יו"ר המפלגה יצחק הרצוג שכינה את הדיל "קומבינה מושחתת".

להלן הקטעים הרלוונטים מתוך המכתב: "הרצוג, המחזיק בדיל מלוכלך עם ניסנקורן, שתק בחקירה חמורה. רק לאחרונה חמק שוב, בעור שיניו, אך ורק מחמת היעדר מספיק ראיות, מכתב אישום אחר בגין שימוש בכספים לא חוקיים למימון קמפיין שלילי ומלוכלך נגדי. ראשי מטהו עומדים בפני כתב אישום בעניין זה.

מתברר כי רפיסות ושחיתות הולכות יחד גם אם לא נועדו. הרצוג הגדיל לעשות כששיקר במצח נחושה ואמר שגם אני נחקרתי במשטרה, דבר שלא היה ולא נברא. מי שחיסל את מוסד האופוזיציה המפואר ופורר את מפלגת העבודה – מוטב שיחריש".

"הקלטת של כבל הועברה בידי יועץ התקשורת של ניסנקורן – אחד מני רבים שמקבלים כעת הון תועפות מהכסף שהעובדים משלמים".

על הדיל עם כבל כתבה יחימוביץ': "מדובר בחבירה פוליטית לגיטימית בין חבירה של שני פוליטיקאים לצורך מטרה משותפת, שהיא הדבר הלגיטימי והנכון ביותר שיש – ובין 'דיל' מסריח, אין דבר וחצי דבר".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו