רגב עוקצת את לפיד: "רק רעש האספרסו מפריע לך"

יו"ר 'יש עתיד' תקף אמש את אישור חוק המואזין תוך שהוא מכנה אותו "עלבון לאינטלגנציה" ומאשים את יוזמיו בשקרים • שרת התרבות לא נשארה חייבת ועקצה: "אתה מנותק. לא הופתעתי מהתגובה שלך. מתי התעוררת מרעש המואזין?"

יו"ר מפלגת 'יש עתיד', ח"כ יאיר לפיד, תקף אמש בחריפות את אישור חוק המואזין וכתב: "אני איש לאומי, שמאמין בכך שישראל היא מדינה יהודית. אלא שחלק מהזהות היהודית של ישראל היא העובדה שאנחנו לא מנסים להעליב בני דתות אחרות. זהו הבסיס המוסרי העמוק לדרישתנו מאומות העולם להגן על היהודים החיים אצלם, על אורחות חייהם, על חופש הדת שלהם".

לדבריו, "אין לי אגב שום בעיה עם זה שיסגרו את הרמקולים למואזינים שמפריעים לציבור. זה חלק מניהול תקין של מדינה. אלא שבשביל זה לא צריך את החוק הזה. אם זה היה העניין, בשביל זה יש את סעיף 3א' ל"תקנות רעש" הקבועות כבר היום בחוק. המשטרה מוזמנת לאכוף אותם. אלא שלא זה מה שהם רצו. הם רצו לפגוע, להעליב, להגיד שהדרך לאהוב את המדינה היא לשנוא ערבים. הטענה שלהם שמדובר בסך הכל בעניין טכני, היא עלבון לאינטלגינציה. לפחות אל תשקרו. ז'בוטינסקי, שחשב שבישראל צריך להיות סגן ראש ממשלה ערבי, היה מתבייש".

לפיד הוסיף: "בגין, שבנאומו נגד המעצרים המינהליים, אמר "חוק רע יהיה חוק טוב רק אם יהודים ישתמשו בו? חוק רע מיסודו ואינו הופך להיות טוב כשהוא בידי יהודים", היה מתבייש. הם לא יתביישו. הם כבר לא יודעים איך".

מי שהגיבה לדברים היא שרת התרבות, מירי רגב, שכתבה לו הבוקר: "יאיר בוקר טוב. האמת לא הופתעתי מהתגובה שלך על חוק המואזין. מתי התעוררת מרעש המואזין? אה, שכחתי שהרעש היחידי שמפריע את מנוחתך, הוא רעש מכונת האספרסו במרכז שוסטר. יאיר… תתעורר. אתה מנותק!".

לתושבי פסגת זאב נמאס מרעש המואזין • צפו במחאה המקורית שלהם

3 תגובות

מה התמונה שמופיעה כאן בעמוד למעלה, שנטפרי חסמו אותו???????????

מצדיק חסימה, הנבל הזה

רואים רקע מטושטש מאוד של קצה של אישה
אשרי נטפרי שהם חוסמים גם כאלו דברים!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן