אייכלר נגד ביטן: ״מזכיר לי את שרון, מפרק את הקואליציה

ביטן פותח חזית נוספת עם חברי הקואליציה • ח"כ אייכלר: יו"ר הקואליציה מתנהג כמו פיל בחנות חרסינה, קיבלתי מסרים מאנשיו שלא לתקוף אותו כי זה יסודר, הוא מזכיר את אריק שרון. הוא מפרק את הקואליציה במקום ללכד אותה

 • הדרך שלך לפרנסה ברווח - בהתחייבות

  תוכן מקודם

 • מרן שה"ת שולח אליך את שטר הפרנסה

  תוכן מקודם

 • יש לך פרנסה ברווח? זה לא בשבילך!

  תוכן מקודם

 • ככל אשר יורוך: עם ישראל נענה לקריאתו של הרב יעקב הלל שליט"א

  תוכן מקודם

ח"כ אייכלר הגיב היום לקריאתו של יו"ר הקואליציה דוד ביטן להדיחו מראשות הוועדה לפניות הציבור.

בראיון ל'קול ברמה' אמר: "ביטן ידע מראש שהייתי בחדר מיון ומוזס החליף אותי בוועדת הכנסת, זו הייתה התפרצות מיותרת.
יו"ר הקואליציה מתנהג כמו פיל בחנות חרסינה, קיבלתי מסרים מאנשיו שלא לתקוף אותו כי זה יסודר, הוא מזכיר את אריק שרון. הוא מפרק את הקואליציה במקום ללכד אותה".

כזכור יו"ר הקואליציה דוד ביטן פנה ליו"ר סיעת יהדות התורה מנחם אליעזר מוזס בבקשה להדיח את חה"כ ישראל איכלר מראשות הוועדה לפניות הציבור, בשל היעדרותו מהדיון על הדחת באסל גאטס בוועדת הכנסת.

אייכלר נעדר היום, מסיבות אישיות מה שבכל זאת עורר את זעמו של ביטן.
ביטן פנה ליו"ר הסיעה מוזס, שהגיע למלא את מקומו של אייכלר בוועדה, אך בכך לא תם העניין ובהמשך העביר ביטן למוזס מכתב ובו דרישה להדיח את אייכלר מראשות הוועדה לפניות הציבור.

מוקדם יותר הודיע ביטן לחברי הכנסת יואב קיש, שרן השכל ויהודה גליק מהליכוד כי הוא מטיל עליהם עונשים בשל "הפרות משמעת קואליציונית במספר הזדמנויות שונות".
במכתב שכתב לח"כים נמסר: "בעקבות עמדותיכם כנגד החלטות הקואליציה וסיעת הליכוד, הוריתי על החלפתכם בוועדות הכנסת השונות"

במכתב ששיגר לח"כ קיש כתב לו: "לפני ימים מספר הודעת לי שאין בכוונתך לכנס את ועדת הכנסת וכי אין בכוונתך להגיע להצבעות במליאה, וזאת עד אשר הצעת החוק בנושא חזקת הגיל הרך תעלה להצבעה במליאת הכנסת. אכן בחרת לממש את האיום שלך".

"אין זה ראוי כי יו"ר ועדת הכנסת יאיים על הקואליציה ויפגע בתפקודה. להזכירך, הקואליציה סייעה לך רבות הן בוועדת השרים לחקיקה והן בוועדת הכנסת לקדם מספר רב של הצעות חוק שהגשת", הוסיף. ח"כ ביטן סיים את מכתבו לקיש בדרישה לטפל בחילופי הנציגים של הליכוד בוועדות בהתאם לתקנון.

סוער בליכוד: ביטן לא יכול להעניש את קיש שהתלונן אצל נתניהו

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו