בעל עסק לייצור ושיווק ציוד משרדי נעצר בחשד להעלמת הכנסות של כמיליון ש"ח

בעל עסק לייצור ושיווק של ציוד משרדי נעצר בחשד כי העלים הכנסות של כמיליון ₪ מרשות המסים. על פי החשד, בעל העסק לא העביר למנהל חשבונותיו את מלוא העתקי החשבוניות, הפחית את סכומי העסקאות בהעתקי החשבוניות וכן ביטל חשבוניות בדיעבד, למרות שלא ביטל העסקאות
 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

בעל עסק לייצור ושיווק של ציוד משרדי נעצר בחשד כי העלים הכנסות של כמיליון ₪ מרשות המסים. החשוד נעצר ונחקר על ידי משרד חקירות מס הכנסה מרכז ושוחרר בערבות בבית משפט השלום בתל אביב יפו.

כמפורט בבקשת המעצר, לחשוד, (46) מחולון, ששמו נאסר לפרסום, עסק לייצור ושיווק של ציוד מסחרי. במסגרת פעילות מודיעינית של ‏משרד החקירות, עלה חשד כי החשוד אינו מדווח לרשויות המס על מלוא הכנסותיו.

בעקבות החשדות, נפתחה בשבוע שעבר חקירה גלויה נגדו, במהלכה בוצעו חיפושים בביתו ובעסקו של החשוד ונתפסו מסמכים רבים, בין היתר, גם אצל מייצגו, להם קשר לחשדות הנחקרים.

על פי החשד, בעל העסק לא העביר למנהל חשבונותיו את מלוא העתקי החשבוניות לשם דיווחים לרשויות המס. כמו כן, נמצא כי החשוד הפחית את סכומי העסקאות בהעתקי החשבוניות וכן ביטל חשבוניות בדיעבד, זאת על אף אי ביטול העסקאות.

כך הקטין החשוד את מחזור הכנסותיו בין השנים 2015-2008 בהיקף של מיליוני ₪.

כאמור, בית המשפט קיבל את עמדת משרד החקירות, והורה על שחרורו של החשוד בתנאים מגבילים בהם צו עיכוב יציאה מהארץ, ערבות בנקאית בסך 100,000 ₪ ותנאים נוספים.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן