סקר חדש: 'יש עתיד' חוזרת להוביל, יעלון ממשיך לדשדש

סקר חדש שמתפרסם הבוקר צופה ירידה של 6 מנדטים בכוחו של הליכוד, לעומת זינוק של 15(!) מדטים ל'יש עתיד' • עוד בסקר: בנט מתחזק, הרצוג וכחלון מתרסקים, ובוגי יעלון לא מצליח לעבור את אחוז החסימה • ומה בגיזרת המפלגות החרדיות? לנתונים המלאים

סקר מנדטים של מכון מאגר מוחות שמתפרסם הבוקר (רביעי) ברדיו ללא הפסקה, צופה כי 'יש עתיד' עשויה/עלולה להפוך למפלגה הגדולה ביותר אחרי הבחירות.

לפי הסקר, אילו הבחירות היו מתקיימות היום, מפלגת הליכוד של בנימין נתניהו הייתה מקבלת 24 מנדטים בלבד (ירידה של שישה מנדטים) ואילו מפלגה חדשה בראשות שר הביטחון לשעבר משה בוגי יעלון ככל הנראה לא הייתה עוברת את אחוז החסימה.

עוד עולה מהסקר כי מפלגת יש עתיד הייתה מקבלת 26 מנדטים – זינוק של 15 מנדטים נוספים, הבית היהודי עם 13- עליה של חמישה. מפלגת המחנה הציוני של יו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג כאמור מתרסקת עם 11 מנדטים במקום  24  שקיבלה בבחירות.

ישראל ביתנו עולה במנדט אחד לשבעה, ש"ס נשארים עם שבעה מנדטים, מפלגת כולנו של שר האוצר משה כחלון בירידה של שישה לעשרה מנדטים, יהדות התורה עם שישה ומרצ יורדת לארבעה מנדטים. מפלגת הרשימה המשותפת נותרת עם 13 מנדטים.

מקלב על הזינוק בסקרים: "לצערנו, אין לנו פיתרון לתופעה ששמה לפיד"

הדרך של לפיד לבלפור עדיין רחוקה מאוד / פרשנות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *