רק בריאות: נתניהו חזר חולה מסין, ההכרעה על התאגיד תידחה

במערכת הפוליטית המתינו כולם לפגישתו הקריטית של ראש הממשלה עם שר האוצר בנושא משבר התאגיד, פגישה שנועדה להיום או למחר. אלא שבשל שפעת שתקפה את נתניהו הפגישה תידחה לתחילת השבוע הבא
 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

עובדי התאגיד, עובדי רשות השידור והמערכת הפוליטית כולה – ימתינו: ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ששב היום מסין לא ייפגש עם כחלון הערב או מחר כפי שתוכן מלכתחילה. הסיבה: נתניהו נתקף בשפעת פתאומית והפגישה תתקיים רק בתחילת השבוע הבא.

מוקדם יותר דיווחנו כי בליכוד כמו גם בסיעת 'כולנו' גוברים הקולות הקוראים לרה"מ שלא ללכת לבחירות על רקע משבר התאגיד, גורם בסיעתו של כחלון התייחס לדברים ובראיון ל'מעריב' אמר, "אנחנו עמיתים טובים בקואליציה. בסופו של דבר זו החלטה של ראש הממשלה – אם הוא רוצה להמשיך בקיומה של הקואליציה או לפרק את החבילה וללכת לבחירות". לדבריו, "גבולות הגזרה ידועים. את שלנו אמרנו. ה'קודקוד', קרי נתניהו, צריך עכשיו להחליט אם הוא רוצה לגמור את העסק. אם הוא ירצה ונוכל להתכנס ולהשיג הבנות, מה טוב; אבל אם הוא ירצה להכניע אותנו ולהשפיל אותנו – חבל על הזמן, בסה"כ כולם מסכימים כי אין שום סיבה הנראית לעין ללכת על בחירות".

בסיעת הליכוד לעומת זאת גובר החשש מפני הליכה לבחירות ולו מפני העובדה כי לפי חוקי הפריימריז ושיטת הבחירות הפנימיות במפלגה, הרי שכמחצית מהחכי"ם המכהנים לא ישובו לכנסת הבאה. אי לכך גוברת בימים האחרונים התסיסה בקרב חברי המפלגה החוששים מפני צעדיו של רה"מ ומזהירים כי לא מן הנמנע כי יואילו להצטרף לממשלה חלופית ללא בחירות באם תוצע להם האפשרות.

"איננו מבינים איזה ג'וק נכנס לראשו של נתניהו ומה פתאום הוא מוכן לגרור אותנו לקלחת בחירות שנתיים לפני תום הכהונה – אם הוא יעשה מהלך כזה, הוא יאבד את תמיכת סיעתו". צוטט גורם בממשלה ב'מעריב'.

גורם בכיר אחר בקואליציה אמר, כי "אם הולכים על פי ההיגיון, הרי שאין בחירות באופק. אבל לא ברור לנו מה ההיגיון שבמהלכים האחרונים. אם כל הסיפור אינו קשור לתאגיד כלל, קשה לדעת לאן הדברים מובילים".

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. איפה ליצמן? בבצ'יק? למה לא עוזרים ליהודי מסכן שיש לו שפעת?
  אני מוכרח לחשוב שליצמן דאג לזה בסין.. כשראה אותו נכנס למסעדה..

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן