הרצוג: "יש לי 61 ח"כים שרוצים את הדחת נתניהו"

יושב ראש האופוזיציה טוען כי הוא יכול להחליף את רה"מ ולבנות ממשלה אלטרנטיבית גם ללא בחירות: "אם נתניהו ילך למהלך 'אלים', הכנסת תדיח אותו. אני יכול לבנות ממשלה חלופית גם בלי לפיד. אני יודע לייצר חיבורים"

 • ככל אשר יורוך: עם ישראל נענה לקריאתו של הרב יעקב הלל שליט"א

  תוכן מקודם

 • יש לך כסף. מגיע לך יחס של כבוד

  תוכן מקודם

 • מרן שה"ת שולח אליך את שטר הפרנסה

  תוכן מקודם

 • פגישה שבוטלה פעמיים והצילה חיים

  תוכן מקודם

המשבר בקואליציה: יושב ראש האופוזיציה והמחנה הציוני, ח"כ יצחק הרצוג, התייחס הערב (מוצאי שבת) בראיון לערוץ 10 להיתכנות להקמת ממשלה חלופית, וטען כי זה אפשרי – גם בלי הליכה לבחירות.

"יש למעלה מ-61 חברי כנסת שרוצים להדיח את נתניהו", אמר , "יש לי את השמות. מבחינתם נתניהו הגדיש את הסאה. אם הוא הולך למהלך 'אלים', הכנסת תדיח אותו, ויש לי ממשלה חלופית. אני באופן טבעי מייצר חיבורים ויודע לייצר חיבורים".

הרצוג התייחס גם לדברים שאמר היום חבר הכנסת יעקב פרי מ"יש עתיד" לפיהם אין היתכנות לממשלה אלטרנטיבית, ועל כן יש ללכת לבחירות. "אני יכול להגיע לממשלה חלופית – גם בלי לפיד", טען, "יש לי ח"כים גם מהקואליציה וגם מהאופוזיציה, ואין לי בעיה גם ללכת לבחירות אם צריך".

כזכור ח"כים בליכוד, בהם גם שרים בכירים, העבירו בימים האחרונים מסרים לרה"מ לפיהם אם הוא יחליט על בחירות – הם ימנעו אותן גם במחיר הצטרפות לממשלה בראשות הרצוג: "אם נתניהו יחליט על בחירות – נפרוש מהמפלגה ונצטרף לממשלה חלופית".

"אם נתניהו יחליט על בחירות – נפרוש מהמפלגה ונצטרף לממשלה חלופית"

2 תגובות

טיפש, עכשיו נתניהו לא ילך לפירוק הקואליציה, אם באמת יש לך 61 תן לנתניהו ליפול….

הפוך, הוא חכם. יודע שאין לו ששים ואחד חכי"ם ומספר לכולם שיש לו, כי למה לא לגרוף תקשורת?…

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו